Zamknij

Małgorzata Socha w modnej bluzie za 249 zł. Jest idealna na jesień 2020!

03.09.2020 09:01
Małgorzata Socha
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aktorka postawiła na sportową stylizację z ciekawą bluzą w roli głównej. Zobaczcie, gdzie ją kupić.

Małgorzata Socha jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka znana z wielu lubianych przez widzów produkcji zwykle stawia na kobiece stroje - w jej szafie nie brakuje spódnic, sukienek i bluzek zdobionych falbanami.

Tym razem jednak postawiła na nieco luźniejszy strój, w którym zaprezentowała jedną z najmodniejszych bluz sezonu. Kosztuje 249 zł i będzie idealna na jesień 2020. Wiemy, gdzie ją kupić!

Trendy jesień 2020: Małgorzata Socha w bluzie New Balance

Socha wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak pomaga córce spakować się do szkoły. Właśnie w takim dniu gwiazda postawiła na wygodny strój, który składał się z dopasowanych dżinsów i ciekawej bluzy.

Ta bluza to projekt sportowej marki New Balance. Jest ona trójkolorowa, a barwy połączone zostały w niej na zasadzie color-blockingu. Jest to metoda zestawiania kontrastowych kolorów.

Szaro-biało-czarną bluzę wciąż możecie kupić w sieci za 249 zł. Ma ona nieco krótszy krój, dlatego świetnie też sprawdzi się w połączeniu ze spodniami z wysokim stanem lub nawet plisowaną spódnicą!

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!