Zamknij

Lady Gaga w sukience polskiej marki. Ten model pokochały też inne gwiazdy

15.10.2021 11:36
Lady Gaga
fot. Rex Features/East News

Wokalistka zamieściła w sieci zdjęcie z samolotu. Pozuje tutaj w oryginalnym boa wykonanym z dolarów i w sukience w drobne groszki. Okazuje się, że ten model to projekt polskiej artystki Magdy Butrym. Zobaczcie, o jaką kreację dokładnie chodzi.

Lady Gaga jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na całym świecie. Zasłynęła ona nie tylko niezwykłą barwą głosu, talentem i chwytliwymi piosenkami, ale też mocno wyróżniającym się stylem.

Artystka udziela się też w mediach społecznościowych - tylko na Instagramie śledzi ją prawie 50 mln osób. To tutaj zamieszcza zdjęcia ukazujące jej życie zawodowe i prywatne. Ostatnio pojawiła się tu fotografia piosenkarki wykonana w samolocie i w kreacji... polskiej projektantki! Okazuje się, że ma ona na sobie sukienkę, którą pokochały zagraniczne gwiazdy. A my wiemy, o jaki model chodzi.

Trendy 2021: Lady Gaga w sukience polskiej marki

Lady Gaga zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie z prywatnego samolotu, którym leciała do Las Vegas. Gwiazda miała na sobie oryginalny strój w postaci dopasowanej jasnej sukienki w groszki, na którą narzuciła boa zrobione z dolarów. Całość uzupełniła torebką Hermes i ciemnymi okularami.

Kreację wokalistki powinniśmy już dobrze znać. Wszystko za sprawą tego, że wyszła ona spod igły Magdy Butrym - znanej i lubianej wśród zagranicznych gwiazd polskiej projektantki. Wcześniej ten sam model nosiła m.in. australijska aktorka Margot Robbie.

Krótka sukienka z nieco uniesionymi na ramionach rękawami wciąż jest do kupienia w sklepie polskiej artystki i obecnie kosztuje 5650 zł. Pięknie podkreśla talię, a także odsłania nogi, przy okazji je wydłużając.

Jak wam się podoba ten model?

Zagraniczne gwiazdy pokochały projekty Magdy Butrym

Magda Butrym to znana polska projektantka, która robi zawrotną karierę poza granicami naszego kraju. Do jej regularnych klientów należy wiele światowej sławy gwiazd. Jej sukienki, marynarki czy płaszcze noszą Katie Holmes, Kendall Jenner, Irina Shayk czy Dua Lipa. Mieliście okazję zapoznać się z jej pracami? Jeśli nie, warto nadrobić.