Zamknij

To "najbrzydsze czółenka świata". A miłośniczki mody i tak je pokochały!

30.04.2020 11:57
Kobieta w czółenkach
fot. Shutterstock

Mają kontrowersyjny kształt i kolor, który do niedawna kojarzył się z kiczem. Oto "najbrzydsze czółenka świata". A kobiety i tak je pokochały!

Nie od dziś wiadomo, że moda to nie tylko ładne w oczywisty sposób i w dodatku praktyczne rzeczy. To także oryginalne wzory, budzące wątpliwości kolory i kontrowersyjne fasony.

Niedawno pisałyśmy o tym, że popularność zyskują dżinsy, które miały suwak na pupie. Później modne stały się dżinsy z jedną długą nogawką. Dzisiaj przedstawiamy wam "najbrzydsze czółenka świata". Mają one tyle samo sympatyków, co krytyków. Zobaczcie, dlaczego.

Trendy 2020: najbrzydsze czółenka na świecie

Pewnie się zastanawiacie, jak wyglądają buty, które dostały tytuł "najbrzydszych czółenek świata". Otóż są to z pozoru zwykłe klasyczne białe czółenka na wysokiej szpilce. Wszystko jednak sprowadza się do przyjrzenia tym butom.

Kiedy zwrócić na nie dokładniejszą uwagę, zauważysz, że przód czółenek został "urozmaicony" prostokątnym kawałkiem, który znajduje się pod szpicem buta. Przez to wyglądają, jakby ktoś im coś dokleił!

Te kontrowersyjne buty pokochały blogerki, influencerki i miłośniczki mody. Naszym zdaniem jednak są już przekombinowane. A jak wam się podobają?

shutterstock_1509980345
fot. Shutterstock

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!