Zamknij

McDonald's wydaje nowe produkty. Tym razem jest to... kolekcja ubrań!

31.07.2020 11:23
Kobieta pracująca w McDonald's podaje jedzenie w papierowej torbie
fot. Shutterstock

McDonald's postanowił wydać... kolekcję ubrań! Modne eko stroje kąpielowe prosto od sieci z fast foodami. 

Jak słyszysz McDonald's, myślisz wyłącznie o wielkiej "wyżerce"? Teraz to się może zmienić! Choć najpopularniejsza na świecie sieć z fast foodami oczywiście dalej będzie produkować hamburgery i frytki, tym razem wydaje zupełnie inne produkty, które kanapkami zdecydowanie nie są. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, ale McDonald's teraz stawia na... ubrania! A dokładnie eko kostiumy kąpielowe, które właśnie ukazał światu przy pomocy Instagrama.

Zobacz także: IKEA stworzyła pierwszą kolekcję ubrań. Wśród propozycji znalazły się bluzy, T-shirty i torba!

Trendy 2020: McDonald's wydaje eko stroje kąpielowe. Zobacz kolekcję!

McDonald's ostatnio zrobił się bardzo ekologiczny. Najpierw odszedł od plastikowych słomek i kubeczków. Teraz idzie o krok dalej!

Austriacki McDonald's postanowił wypuścić linię eko kostiumów kąpielowych! Robi to we współpracy z rodzimą marką, która specjalizuje się w tego typu ubraniach, Poleit.

Do stworzenia tych wyjątkowych strojów wykorzystano plastikowe słomki oraz różne odpady, które wyłowiono z oceanów. 

Na instagramowym koncie austriackiego McDonald's możemy zobaczyć, jak wyglądają te ubrania. Musimy przyznać, że zrobiły na nas wrażenie. To jedne z najmodniejszych kostiumów tego sezonu!

Niestety nie będą w regularnej sprzedaży. Firma zamierza sprzedawać je na zasadzie licytacji na profilach społecznościowych McDonald's. 

Zobacz także: Przez miesiąc żywił się wyłącznie w McDonald's. Zobacz, co stało się z jego ciałem!

Wakacje coraz bliżej! Jeśli nadal nie masz planów na urlop, to koniecznie weź udział w naszej zabawie! Odpowiedz na kilka pytań, a my na podstawie twoich odpowiedzi, podpowiemy ci, jak powinieneś spędzić wolny czas!