Zamknij

Księżna Kate w swetrze z Zary. To hit tej wiosny!

09.04.2020 14:14
Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate po raz kolejny postawiła na ubrania z sieciówki. Tym razem pokazała się w pięknym, energetycznym swetrze z Zary. Taki model będziemy nosić wiosną tego roku!

Księżna Kate słynie z nienagannego stylu, którym inspirują się tysiące kobiet na całym świecie. Żona księcia Williama zawsze ubrana jest adekwatnie do okazji, ale to nie oznacza, że nosi wyłącznie drogie projekty znanych domów mody.

W jej garderobie znajdziemy sporo ubrań ze znanych sieciówek. Księżna uwielbia ubrania z Zary i tym razem właśnie zaprezentowała się poddanym w modnym swetrze, który można kupić właśnie w tej sieciówce.

Zobacz także

Trendy 2020: księżna Kate w swetrze z Zary

Rodzina królewska, tak jak i inni obywatele Wielkiej Brytanii, poddaje się obecnie izolacji, która ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu koronawirusa. Pandemia zbiera na świecie ogromne żniwo, dlatego warto poddać się dobrowolnej kwarantannie, aby ochronić zdrowie i życie swoje, ale także innych.

W związku z izolacją Kate i William nie mogą widywać się z poddanymi. Ale znaleźli sposób na to, jak utrzymywać z nimi kontakt. Para książęca postanowiła połączyć się na wideo z pewną grupą dzieci. Są to maluchy, których rodzice walczą obecnie z epidemią koronawirusa i opiekują się zarażonymi.

Właśnie podczas tego połączenia Kate miała na sobie sweter z Zary, który błyskawicznie się wyprzedał. Mowa o energetycznym, musztardowym modelu z bufiastymi rękawami, który kosztuje niecałe 150 zł.

Na szczęście na stronie internetowej sklepu wciąż można dostać tego typu swetry w innych kolorach.

Jak wam się podoba taki model?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!