Zamknij

IKEA stworzyła pierwszą kolekcję ubrań. Wśród propozycji znalazły się bluzy, T-shirty i torba!

24.07.2020 13:07
kolekcja ubrań IKEA
fot. materiały prasowe IKEA

Szwedzka firma meblarska wypuściła kolekcję ubrań. To trzeba zobaczyć!

Gratka dla miłośników marki IKEA! Szwedzka firma przygotowała dla swoich klientów pierwszą kolekcję ubrań i dodatków. IKEA Sweden wraz ze swoim japońskim oddziałem zaprojektowała bluzę, T-shirt i bawełnianą torbę ze swoim logo w roli głównej.

Kolekcja ubrań IKEA

IKEA doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę klientów. Tym razem szwedzki gigant zaproponował im kolekcję ubrań i dodatków o nazwie EFTERTRÄDA (z j. szwedzkiego - "następca").

Wśród propozycji znalazła się biała bluza ozdobiona z przodu dużym kodem kreskowym. Do wyboru mamy też T-shirt i torbę bawełnianą z charakterystycznym niebiesko-żółtym logo IKEA.

Niebawem światło dzienne ujrzy cały lookbook marki, a na razie muszą nam wystarczyć zdjęcia opublikowane na Instagramie marki.

Kod kreskowy to pewnego rodzaju hołd, który składamy naszemu bestsellerowi - regałowi BILLY" - czytamy w informacji prasowej.

Cała kolekcja będzie dostępna na japońskiej stronie IKEA oraz w japońskich sklepie stacjonarnym szwedzkiej marki w Tokio od 31 lipca do 6 sierpnia 2020 roku.