Zamknij

To najbardziej pożądany sweter na świecie. Czeka na niego już 30 tysięcy osób

Anna Respondek
29.11.2017 13:34
Sweter
fot. Pixabay

Czy jest w nim coś wyjątkowego?

Świat oszalał, ale z korzyścią dla francuskiej marki Sezane, która przeżywa prawdziwe oblężenie. Na sweter The Barry Cardigan zaprojektowany przez Sezane czeka w kolejce już 30 tysięcy osób. Pojawiła się w nim znana francuska modelka i aktorka Camille Rowe, znana między innymi z filmu "Facet do wymiany".

Jeśli myślicie, że sweter pochodzi z limitowanej edycji, albo jest zrobiona z czystego złota, to głęboko się mylicie. Pochodzi ze "standardowej" kolekcji La Liste i kosztuje 90 funtów, czyli mniej więcej 426 złotych. W sprzedaży pojawił się we wrześniu 2017 roku i od tamtego czasu wyprzedał się już kilkukrotnie. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie marki, The Barry jest wyjątkowy i nigdy się nim nie znudzisz.

Nigdy nie znudzisz się swetrem Barry, ponieważ bez względu na kolor czarny, beżowy, ecru czy jasno szary jest doskonały na każdą okazję. Może być noszony przodem, w bardziej klasycznym stylu lub tyłem, wyglądając bardziej sexy - napisali.

Sweter wydaje się być prawdziwym hitem wśród użytkowniczek mediów społecznościowych, które regularnie dodają zdjęcia, prezentując ciekawe stylizacje z wykorzystanie Barry'ego. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, sweter pojawi się ponownie w sprzedaży 29 listopada i 13 grudnia.  

Podoba się Wam? ;)

Camille Rowe w The Barry Cardigan
fot. Sezane.com
sezan1
fot. Sezane.com