Zamknij

Ten projekt udowadnia, że bielizna z papieru może być naprawdę zmysłowa

Weronika Domoradzka
30.06.2016 15:15
Bielizna z papieru
fot. www.kickstarter.com

Nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale też ma jedną przewagę nad bielizną tradycyjną. 

Dwójka znajomych z branży modowej, Jessica Vidal i Arthur Simson, założyli markę Wrapped Genius LCC, która specjalizuje się w szyciu bielizny z papieru

Giftwrap Lingerie została stworzona tylko po to, żeby założyć ją raz i porwać. Jak łatwo się domyślić, jest dedykowana wszystkim parom. Projektanci zapewniają, że sprawdzi się nie tylko z okazji pierwszej rocznicy ślubu, którą nazywa się papierową), ale także w Walentynki i w każdą inną. Zrywanie bielizny z ukochanej ma nie tylko oszczędzić tradycyjną bieliznę, ale też dostarczyć więcej frajdy.

Ta bielizna została uszyta ze specjalnego papieru, który w trakcie niszczenia zachowuje się głośniej niż ten, który znamy. Giftwrap Lingerie występuje w wielu wersjach kolorystycznych, a także fasonach. Można wybierać wśród gorsetów, biustonoszy i majtek. Co ciekawe, każdy z modeli występuje w kilku rozmiarach, więc będzie nawet całkiem nieźle leżeć. 

Oryginalny projekt można dofinansować za pośrednictwem serwisu Kickstarter i tym samym załapać się na jeden z pierwszych egzemplarzy.

Bielizna damska - różne fasony