Zamknij

Gdzie kupić tanie suknie ślubne? Tutaj dostaniesz je do 700 zł!

Paulina Ermel
18.04.2018 13:54
Panna młoda w sukni ślubnej
fot. Shutterstock

Suknia ślubna to najważniejszy element stylizacji panny młodej. Nie oznacza to jednak, że trzeba na nią wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kobiety coraz częściej stawiają na tanie suknie ślubne. Gdzie takie znaleźć? Zebraliśmy najpiękniejsze tanie suknie ślubne specjalnie dla ciebie.

Nikt nie powiedział, że panna młoda z prawdziwego zdarzenia to ta, która ma na sobie suknię ślubną typu "beza" z gorsetową górą, w której ledwo da się poruszać. Świat idzie naprzód, trendy ślubne się zmieniają, a i pary młode wykazują się dzisiaj coraz większą kreatywnością. Odbywa się coraz więcej ślubów plenerowych, które aż się proszą o zwiewne, lekkie kreacje, niemal niczym nieróżniące się od zwykłych letnich sukienek.

Zobacz także: Jak stworzyć trwały związek? Z tymi znakami zodiaku może się to nie udać

Nowy trend - tanie suknie ślubne

Ponadto rzadko kto chce dzisiaj wydawać kilka tysięcy złotych na suknię, którą założy jeden raz w życiu. Znane salony sukien ślubnych przeżywają oblężenie, ale doskonale radzą sobie także małe marki i znajome krawcowe naszych mam, które potrafią stworzyć cuda niskim kosztem i to w krótkim czasie.

Wszystko zależy od charakteru i scenerii uroczystości. Dzisiaj coraz częściej wesela przypominają przyjęcia, na których grupa znajomych spotyka się, aby świętować szczęście przyjaciół. Ale nawet na te tradycyjne wesela obfitujące w dziesiątki gości można spokojnie wybrać kreację, która będzie naszą wymarzoną. Przez nas upatrzoną i wygodną. wystarczy dobrać do niej odpowiednie dodatki takie jak dopasowana fryzura ślubna i makijaż ślubny, i spektakularna całość będzie gotowa.

Tanie suknie ślubne – gdzie kupić

Okazuje się, że miejsc w których można kupić tanie suknie ślubne jest wiele. Nie trzeba od razu pójść do profesjonalnego salonu sukien i wydać na kreację kilka tysięcy złotych.

  1. W internecie. Dzisiaj tanie suknie ślubne można kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poszperania w nim. Tylko dzięki takim poszukiwaniom znajdziemy wymarzoną perełkę i to za niewielkie pieniądze.
  2. W sieciówce. H&M, Mango czy ASOS oferują dzisiaj regularne kolekcje sukien ślubnych. Znajdziemy tutaj projekty w cenie od 400 do 800 zł. Tanie suknie ślubne, które proponują znane nam sklepy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i świetnie wyglądają. Są zdobione delikatną koronką, mieniącymi się kryształkami, a dla miłośników minimalizmu znajdą się te całkowicie proste i gładkie.
  3. Tanie suknie ślubne prosto spod igły krawcowej. Do tej pory wydawało się nam, że krawcowa to ostateczna opcja. Dlaczego? Bo uchodzi za najdroższe rozwiązanie. Nic z tego! Wystarczy znaleźć odpowiedni materiał, zanieść go do ulubionej krawcowej, która „przyjmuje” na twoim osiedlu, i za kilka tygodni cieszyć się rewelacyjnym efektem za nieduże pieniądze!
  4. Na wyprzedaży. Salony sukien ślubnych proponują klientkom suknie wpisujące się w obowiązujące trendy. Dlatego po każdym sezonie organizują wyprzedaże. To najlepszy moment na kupowanie sukien ślubnych. Ich ceny znacznie spadają. Jednak przyszła panna młoda, którą interesują tanie suknie ślubne, bierze pod uwagę cenę początkową i raczej skorzysta z innych opcji. Trzeba też pamiętać, że sama suknia z wyprzedaży może nie być droga, ale już cały zestaw z dodatkami owszem.
  5. Suknię ślubną można wypożyczyć z salonu. Trzeba tylko liczyć się z tym, że można ją uszkodzić. W czasie tańca można porwać koronkę, welon może się zahaczyć o krawędź stołu.  A za szkodę się płaci i to niemało. Do tego koszty samego wypożyczenia, dodatków. I okazuje się, że kwota, jaką musimy zapłacić, jest bardzo wysoka. A sama panna młoda prócz stresowania się ceremonią, stresuje się także tym, że zniszczy suknię.
  6. Tanie suknie ślubne to też te używane. Zastanów się, ile koleżanek w twoim otoczeniu próbuje sprzedaż swoją suknię ślubną. Taka sukienka jest na pewno przynajmniej połowę tańsza. Ale jednocześnie już nie tak wyjątkowa i nie tylko ciebie.
 

Jak widać sposobów na zorganizowanie sobie taniej sukni ślubnej jest naprawdę dużo. Istnieje duża szansa, że uda się kupić nową, unikalną, piękną kreację już za 400-500 zł. Wystarczy dowiedzieć się, gdzie szukać. I zacząć się rozglądać. Tanie suknie ślubne mogą wyglądać równie pięknie i efektownie, jak te kupione w profesjonalnym salonie sukien ślubnych. A każda panna młoda w taniej sukni ślubnej wciąż może czuć się piękna.

Interesują cię tanie suknie ślubne? Zebraliśmy dla ciebie najmodniejsze i atrakcyjne cenowo propozycje. Zobacz!

Zagłosuj

Czy chciałabyś wziąć ślub w plenerze?

Liczba głosów:

Autor: Paulina Ermel