Zamknij

Sykut założyła suknię Sochy z reklamy Apartu. Lekko ją przerobiła, a efekt zniewalający. Która lepiej?

Katarzyna Leszczyńska
30.11.2017 10:23
Małgorzata Socha w reklamie "Apartu
fot. Fotografie: YouTube/Apart

Która wygląda lepiej?

Koronka nadal króluje na salonach, zwłaszcza, że nadchodzi sezon świąteczny, który co roku dodaje jej blasku. Gwiazdy doskonale o tym wiedzą i decydują się na nią w swoich stylizacjach. Ostatnio na suknię koronkową zdecydowała się Paulina Sykut-Jeżyna, która pojawiła się w niej na Gali Kobiecej i Męskiej Marki Roku. Okazało się, że tego typu suknię miała na sobie również Małgorzata Socha w najnowszej reklamie Apartu.

W sukni Pauliny Sykut-Jeżyny zaskakuje intrygująca zmiana. Suknia prezenterki różni się od tej, którą aktorka miała w reklamie, przede wszystkim rękawami. Różnica jest niewielka, ale dodaje sukni zupełnie innego klimatu. Całą swoją stylizację Sykut-Jeżyna uzupełniła kolczykami i pierścionkiem. Suknia nadal prezentowała się elegancko, a brak rękawów dodał jej drapieżnego charakteru.

Małgorzata Socha i Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Fotografie: YouTube/Apart i ONS

Trzeba przyznać, że obie panie w koronkowej kreacji prezentują się pięknie. Sykut-Jeżyna wygląda zdecydowanie skromniej. Być może ze względu na fakt, że Socha w reklamie ma o wiele więcej biżuterii, co siłą rzeczy jest naturalne, ponieważ promuje kolekcję Apartu. 

Zagłosuj

Która gwiazda wygląda lepiej w koronkowej sukni?

Liczba głosów:

Eleganckie, koronkowe sukienki damskie