Zamknij
Stylowe pary na czerwonych dywanach. Oni są modowymi "power couples"
  • Zendaya i Tom Holland Zendaya i Tom Holland
  • Amal i George Clooney Amal i George Clooneyowie
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck Jennifer Lopez i Ben Affleck
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Piękni, zakochani i... bardzo stylowi. Te pary zawsze zadają szyku na czerwonym dywanie. Niezależnie od okazji ich stylizacje to kompozycje idealne.

Gwiazdy z reguły dwoją się i troją, żeby zadać szyku na czerwonym dywanie. Zwłaszcza podczas tak ekskluzywnych wydarzeń jak Oscary czy MET Gala. Wówczas stają się wizytówkami największych światowych projektantów i prezentują zjawiskowe kreacje. Stawkę w grze podnoszą jednak pary. Domy mody biorą udział w wyścigu o to, kto ubierze najpopularniejsze "power couples" na świecie. Nic więc dziwnego, że ci zakochani zawsze dobrze komponują się ze sobą i kradną show pozostałym gwiazdom. 

Stylowe pary na czerwonych dywanach. Oni są modowymi "power couples"

Choć podczas ostatniej MET Gala pojawiło się wiele gwiazd w zachwycających kreacjach, oczy wszystkich i tak były zwrócone w stronę tej dwójki. Blake Lively i Ryan Reynolds jak zawsze zachwycili na czerwonym dywanie. Aktorka miała na sobie zjawiskową suknię w architektonicznym stylu od Versace. Ryan założył natomiast aksamitny smoking marki Ralph Laurent w brązowym kolorze.

W ostatnich miesiącach wszyscy zachwycają się jeszcze jedną parą. Zendaya i Tom Holland zawsze doskonale komponują się ze sobą - niezależnie od tego, czy są na czerwonym dywanie, czy może na randce na mieście. Ich stylizacje zazwyczaj mają wspólne elementy np. kolory. 

Nie można nie wspomnieć też o Victorii i Davidzie Beckhamach czy Amal i George'u Clooneyach. Te duety od lat są ikonami związkowego stylu. Sami zobaczcie, kto jeszcze znalazł się w naszym zestawieniu. 

Zobacz także: Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce