Zamknij

Smartwatch od Michaela Korsa, czyli stylowy Android Wear

01.04.2016 09:09
Michael Kors
fot. materiały prasowe

Kolekcja Access to propozycje dla niej i dla niego. Czarno-złoty duet jest wstępem do stale poszerzającej się oferty produktów kompatybilnych ze smartphonami. 

Smartwatche z systemem Android Wear przestają być domeną znanych firm produkujących elektronikę użytkową. Niebawem ten segment może zostać zagospodarowany przez marki, które dotychczas specjalizowały się w produkowaniu tradycyjnych zegarków i biżuterii. 

Michael Kors stworzył dwa projekty, które zaprezentowano w trakcie Baselworld 2016. Złoty (damski) i czarny (męski) zegarek są flagowymi modelami kolekcji Access, które najprawdopodobniej będziemy mogli kupić za około 395 dolarów. W niedalekiej przyszłości mają pojawić się kolejne modele. Zapowiedziano już, że damski będzie ozdobiony kryształkami, natomiast męski będzie miał nieco bardziej sportowy charakter. 

Gadżety są skierowane zarówno do posiadaczy smartphonów z systemem Android, jak i iOS. Android Wear posiada funkcje wyświetlania notyfikacji, sterowania głosem przez Google Now, pomiaru funkcji życiowych, informuje nas o ruchu na drodze i wiele innych. Zegarki Michaela Korsa są także wyposażone w tarcze, które możemy zmieniać w zależności od potrzeb i okazji. 

michael-kors-access-press