Zamknij

Słynna skandynawska marka wchodzi do Polski. Na tej platformie znajdziemy największy wybór używanej odzieży

03.02.2022 09:03

Kultowy second hand Sellpy rozpoczyna działalność w Polsce. Platforma internetowa jest dostępna w naszym kraju od 2 lutego i oferuje klientom największy wybór odzieży używanej. Zobaczcie, co znajdziecie w sklepie online znanym w całej Europie.

Zakupy
fot. Shutterstock

Już od dawna w modzie widoczny jest trend na recykling i dawanie ubraniom drugiego życia. Związane jest to między innymi z większą świadomością na temat ekologii, która ma na celu dbanie o środowisko i planetę. Coraz więcej sieciówek zwraca uwagę na to, aby ponownie przetwarzać dostępne materiały i tworzyć z nich kolejne ubrania. Drugą młodość przeżywają także second handy, w których zakupy robią także miłośniczki mody.

Jeżeli należycie do tej ostatniej grupy i sklepy z odzieżą używaną są waszymi ulubionymi, z pewnością zainteresuje was informacja, że do Polski weszła właśnie największa skandynawska platforma online z ubraniami z drugiej ręki. Sellpy działa już w Polsce, a zakupy możecie tu zrobić od 2 lutego.

Zobacz także: Oto 8 najfajniejszych second handów online! Tu upolujesz prawdziwe perełki

Sellpy wchodzi do Polski. To największy skandynawski second hand online

Sellpy wchodzi do Polski. Popularny sklep internetowy z odzieżą używaną ma ogromne grono fanów i teraz mogą do niego dołączyć także klienci z Polski. Skandynawski second hand online oferuje im bowiem ponad 1 mln produktów znanych marek w świetnych cenach. Warto dodać, że użytkownicy także mogą tutaj wystawiać własne rzeczy, w których już nie chodzą.

Firma istnieje na rynku od 8 lat. Jej udziałowcem jest skandynawska sieciówka H&M, która zachęca polskich klientów do korzystania z Sellpy za pomocą m.in. kilkunastoprocentowego kodu rabatowego, jaki dostają na wstępie w aplikacji.

W ciągu ostatnich kilku lat platforma online rozpoczęła działalność w Niemczech, a następnie także w Austrii i Holandii. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Widzieliśmy duży popyt na nasze ekologiczne rozwiązanie zakupowe w Polsce. W zeszłym roku otworzyliśmy magazyn w Poznaniu, dzięki czemu możemy zagwarantować jeszcze lepszą obsługę naszym polskim klientom. Kolejnym naturalnym krokiem było uruchomienie lokalnej usługi kupna na polskim rynku - czytamy w wypowiedzi Michaela Arnöra, współzałożyciela i CEO Sellpy.

Na Sellpy znajdziemy ubrania, akcesoria, torby, a także dodatki do domu. Co najważniejsze, firma wspiera ekologiczne rozwiązania, dbając o zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i oszczędzanie wody. Jeżeli coś na platformie się nie sprzeda, trafia do recyklingu lub też przekazywane jest na cele charytatywne.

sellpypl
fot.

sellpy.pl

Źródło: noizz.pl

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock