Zamknij

Sklepy popularnej marki obuwniczej znikają z Polski! Sprawdźcie, do kiedy można robić tu zakupy

03.12.2020 11:38
Sklep obuwniczy
fot. Shutterstock

Kolejna zagraniczna marka wycofuje się z Polski. Tym razem mowa o niemieckiej sieci Salamander, która specjalizuje się w sprzedaży jakościowych butów. Do kiedy będzie można zrobić zakupy w jej punktach na terenie naszego kraju? Przeczytajcie.

Kolejna marka z branży odzieżowo-obuwniczej kończy działalność w naszym kraju. Niemiecka sieć sklepów Salamander będzie funkcjonowała w Polsce tylko do marca 2021 roku. Jednak wiele jej sklepów stacjonarnych zostanie zamkniętych znacznie wcześniej.

Do kiedy można zrobić zakupy w obuwniczej sieciówce Salamander? Poznajcie szczegóły.

Sklepy Salamander znikają z Polski

Informacja o zamknięciu sklepów Salamander w Polsce pojawiła się pierwotnie na portalu dlahandlu.pl. Marka do marca 2021 roku ma całkowicie zniknąć z Polski, a jeszcze wcześniej zamknięte zostaną jej kluczowe salony - 5 punktów w Warszawie i dwa we Wrocławiu.

W sklepach Salamander już rozpoczęły się wyprzedaże, które są częścią składową procesu wychodzenia firmy z naszego kraju. Tylko do 1 stycznia 2021 roku będzie działał też program lojalnościowy marki, ale z kart klubowych klienci będą mogli skorzystać do 1 marca.

Salamander to niemiecka sieć sklepów, w których można kupić skórzane buty, ale też galanterię. Marka pojawiła się w Polsce w 2003 roku i w pewnym momencie miała tutaj aż 11 sklepów. Z powodu pandemii koronawirusa i kłopotów finansowych postanowiła jednak wycofać się z naszego kraju.

Przypominamy, że to niejedyna firma, która w ostatnim czasie zakończyła działalność w Polsce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy tak samą decyzję podjęły Camaieu, Marks&Spencer, Aldo, GAP, Cubus czy American Eagle Outfitters.

shutterstock_1542884657
fot. Shutterstock

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!