Zamknij

Ten sklep otwiera się w Polsce po raz pierwszy. Kupimy tam nie tylko ubrania

12.10.2022 09:09

Otwarcia nowych sklepów zawsze są sporym wydarzeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o marki, których w Polsce wcześniej nie było. Tak jest z wielobranżowym Gudi Home. Zakupy w tym miejscu będzie można zrobić już niedługo.

Sklep z ubraniami
fot. Shutterstock

Uwielbiacie sklepy wielobranżowe? Zaletą tego typu placówek jest to, że można tam kupić produkty z kilku różnych kategorii za jednym razem. Fani takich rozwiązań na pewno się ucieszą, bo do Polski wchodzi nowa marka tego typu - po raz pierwszy w naszym kraju zobaczymy Gudi Home.

Zobacz także: Koszula w kratkę z PEPCO. Ten modny model kupisz za 35 zł

Gudi Home po raz pierwszy w Polsce

Już niebawem po raz pierwszy w naszym kraju będziemy mogli odwiedzić sklep Gudi Home. Jego polską placówkę znajdziemy w Galerii Północnej w Warszawie.

Z tej nowości ucieszą się m.in. miłośnicy mody. Na miejscu znajdziemy bowiem szereg ubrań i butów dla każdego. Poza tym w ofercie ma pojawić się również sprzęt sportowy czy akcesoria dla domu. 

Pierwszy sklep Gudi Home w Polsce ma otworzyć się jeszcze w listopadzie tego roku. Będzie to świetny czas dla klientów i przedsiębiorców - w tym miesiącu wypada Black Friday, a dodatkowo wiele osób zacznie już rozglądać się za prezentami świątecznymi.

Właściciel firmy szykuje się na duży rozwój. Okazuje się, że zainwestował on w lokal o powierzchni 726 mkw. Sieć ma przyciągać uwagę nie tylko bogatym asortymentem, ale też niskimi cenami - towar w Gudi Home sprzedawany jest taniej niż tradycyjnie.

Trendy jesień 2022: Gudi Home

Gudi Home wywodzi się od firmy Forpepe House. Przez wielu uznawany jest za nietypowy format sklepu, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Sieć tego typu otwiera swe placówki zwykle w dużych wielopowierzchniowych obiektach jak galerie handlowe. Obecnie punkty firmy można znaleźć w różnych krajach na całym świecie. W jej ofercie dostępna jest modna odzież, ale też meble, tekstylia i wiele innych towarów przemysłowych. 

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock