Zamknij

Seksowna polska gwiazda pokazała suknię ślubną. Wygląda zachwycająco!

Paulina Ermel
24.05.2018 09:32
Sandra Kubicka
fot. instagram.com/sandrakubicka

Zimą zeszłego roku Sandra Kubicka zaręczyła się ze swoim partnerem - DJ-em Cedrikiem Gervaisem. Para już planuje ślub. Popularna modelka pochwaliła się właśnie suknią ślubną. Wygląda przepięknie!

Sandra Kubicka już niebawem weźmie ślub. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek zaręczyła się zimą w Aspen ze swoim ukochanym. Parę dzieli 15 lat, ale wyglądają na szczęśliwych. Sandra postanowiła uchylić ostatnio rąbka tajemnicy dotyczącej ślubu i pokazała suknię! Jest zachwycająca!

Zobacz także: Trendy jesień zima 2019/20. Sprawdź, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

Szczegóły sukni wyszły na jaw przy okazji pokazu mody Paprocki&Brzozowski, który odbył się 22 maja. Sandra pogratulowała duetowi projektantów i przy okazji ujawniła, że to oni uszyją jej kreację.

Pod zdjęciem subtelnej, choć wiele odkrywającej, sukni ślubnej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Modelka pokazała zdjęcia dwóch kreacji - jedna jest bogato zdobiona, ale jednocześnie wykonana z prześwitującego materiału, a druga ma całe odkryte plecy. Którą wybierze? A może zdecyduje się na obie? Jedno jest pewne - fani są zachwyceni.

Suknia idealna!

Jeśli @paprockibrzozowski projektują Twoją suknie ślubną, to na pewno będzie piękna.

A jak wam podobają się suknie przymierzane przez Sandrę?

Te suknie ślubne są najmodniejsze w 2018 roku:

Zagłosuj

Czy chciałabyś wziąć ślub w plenerze?

Liczba głosów:

Autor: Paulina Ermel