Zamknij

Roczna dziewczynka przebrana za królową Elżbietę. Zachwycona monarchini wysłała jej list

01.06.2022 10:31
Królowa Elżbieta
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Katelyn Sutherland przebrała swoją roczną córeczkę Jalayne za królową Elżbietę i zrobiła jej zdjęcie w towarzystwie dwóch psów rasy corgi. Następnie wysłała fotografię monarchini, aby pokazać jej wsparcie w obliczu jej platynowego jubileuszu. Nie spodziewała się jednak, że władczyni odpowie na tę przesyłkę i napisze list do jej dziecka.

Od kilku miesięcy w sieci furorę robi historia pewnej rocznej dziewczynki o imieniu Jalayne. Mama postanowiła bowiem przebrać ją za królową Elżbietę i sfotografować ją wraz z psami rasy corgi. Fotografia trafiła później do samej monarchini. Historia ta jednak ma ciąg dalszy, gdyż głowa Wielkiej Brytanii zareagowała na zdjęcie i napisała do rocznej dziewczynki list. Zobaczcie, co takiego się w nim znalazło.

Zobacz także: Królowa Elżbieta zawsze nosi jasne, a nawet jaskrawe stroje. Wiemy, po co to robi

Roczna dziewczynka przebrana za królową Elżbietę. Zachwycona monarchini wysłała jej list

Portal mirror.co.uk przytoczył historię Katelyn i Jalayne Sutherland, które pochodzą z Ohio w USA. Są to mama i córka, o których w ostatnim czasie zrobiło się głośno w mediach, a także w mediach społecznościowych. Kobieta bowiem przebrała swoje roczne dziecko za królową Elżbietę, a następnie zrobiła mu zdjęcia w towarzystwie dwóch psów corgi. Fotografia została ostatecznie wysłana do samej monarchini jako wyraz wsparcia i uznania związanego z platynowym jubileuszem władczyni.

Największą inspiracją do stworzenia tego stroju był tak naprawdę fakt, że nasze psy są najlepszymi przyjaciółmi naszej córki. Chcieliśmy zrobić coś, co pozwoliłoby im pozować razem. Jesteśmy fanami rodziny królewskiej i naprawdę podziwiamy królową oraz jej rządy - powiedziała Katelyn, mama rocznej gwiazdy mediów społecznościowych.

Katelyn założyła swojej kilkunastomiesięcznej córeczce błękitny dwurzędowy płaszczyk, pasujący do niego kapelusz, białe rękawiczki, perły, a stylizację uzupełniła pikowaną torebką. Później postanowiła uwiecznić ten uroczy obrazek na zdjęciu. Zadbała też o wiarygodność "małej monarchini" i ustawiła ją do fotki z dwoma psami corgi.

Tak naprawdę strój dziewczynki został wymyślony z okazji zbliżającego się Halloween. Podczas święta spotkał się on z wieloma pochwałami. Nic więc dziwnego, że mama Jalayne postanowiła wysłać zdjęcia do samej królowej. Nie spodziewała się jednak, że władczyni odpowie na tę przesyłkę. Amerykanki otrzymały bowiem list zwrotny z Zamku Windsor.

Królowa życzy sobie, abym odpowiedziała na twój list, a także podziękowała za niego i za fotografię, którą załączyłaś. Jej Królewska Mość twierdzi, że to miły gest i była zachwycona, widząc zdjęcie twojej córki, Jalayne, w tak wspaniałym stroju - czytamy w odpowiedzi przysłanej przez honorową damę dworu, Mary Morrison.

List trafił do królowej na początku listopada, a odpowiedź przyszła do USA jeszcze w grudniu.

Byliśmy jednocześnie podekscytowani i zszokowani. To coś, o czym będziemy pamiętać już zawsze - powiedziała Katelyn w rozmowie z "The Sun".

Tylko spójrzcie, jak roczna Jalayne prezentuje się w stroju królowej.

Źródło: mirror.co.uk

Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews