Zamknij

Puma została oficjalnym partnerem New York City Ballet

30.06.2016 14:30
Puma The New York City Ballet
fot. materiały prasowe

Efektem współpracy jest kolekcja, która sprawdzi się nie tylko w studiu tańca. 

PumaNew York City Ballet nawiązali współpracę, żeby nie tylko stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań, ale też żeby podkreślić obecność kobiet w sporcie i kulturze. 

W październiku 2016 roku grupa tancerek wystąpi w kampaniach, które mają poszerzyć wiedzę na temat edukacji i budowania kondycji tancerzy. Nowojorskie baletnice na sali spędzają średnio 12 godzin dziennie. Zdając sobie z tego sprawę, uświadamiamy sobie, że taniec jest trudną dyscypliną sportową. 

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwościami jakie niesie ze sobą ta współpraca. Oprócz bycia wyjątkowo utalentowanymi artystami, tancerze nowojorskiego baletu są również jednymi z najlepiej wyszkolonych sportowców na świecie, znanych szczególnie ze swojej szybkości i sprawności. Nic więc dziwnego, że połączenie naszej organizacji z najbardziej kultową marką sportową na świecie jest po prostu idealne - powiedziała Katherine Brown, Dyrektor NYCB.

Kolekcja, która powstała dzięki zaangażowaniu projektantów marki Puma i tancerek, na pewno sprawdzi się nie tylko w studiu tanecznym, ale też na siłowni i na co dzień, jeżeli mamy ochotę chodzić w luźniejszych, ale nadal bardzo stylowych ubraniach. 

Zobacz kolekcję Puma x New York City Ballet