Zamknij

Atrakcyjna promocja w Reserved. Wybrane rzeczy kupisz teraz o 25 proc. taniej

18.11.2020 09:59
Reserved
fot. KRYSTIAN DOBUSZYNSKI/REPORTER

Kolejna atrakcyjna promocja w Reserved. Tylko teraz przy użyciu konkretnego kodu możesz kupić wymarzone ubrania i akcesoria o 25 proc. taniej! Koniecznie poznaj szczegóły tej oferty.

Polska sieciówka Reserved przygotowała dla swoich fanów wyjątkową promocję. Dzięki niej możecie nabyć upatrzone wcześniej ubrania o 25 proc. taniej! Wystarczy, że użyjecie konkretnego kodu, a wartość zamówienia w koszyku obniżona zostanie o 1/4.

I choć to jeszcze nie Black Friday 2020, warto zajrzeć na stronę marki i wykorzystać tę okazję na zrobienie zakupów. Jakie produkty zostały objęte tą specjalną ofertą? Co warto sobie w związku z nią kupić? Koniecznie sprawdźcie.

Promocja w Reserved: wybrane rzeczy nawet o 25 procent taniej

Black Friday 2020 w Reserved zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze chwilę trzeba na święto zakupów poczekać. W tym roku przypada ono na 27 listopada i wtedy w sklepach w całym kraju będzie można zrobić wiele zakupów taniej. Nie oznacza to jednak, że firmy ze zniżkami czekają do ostatniej chwili.

Reserved postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i już teraz przeceniło sporo rzeczy. Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że marka przygotowała specjalny kod, który kwotę każdego zamówienia powyżej 200 zł obniżał o 20 proc. Teraźniejsza zniżka na ubrania nie wymaga żadnej kwoty minimalnej, a dzięki niej możemy kupić produkty o 25 proc. taniej!

Wystarczy, że w procesie zamówienia użyjemy kodu "reserved25pl", a automatycznie za zakupy zapłacimy o 1/4 mniej. Jest jednak jeden haczyk. Kod ten działa w przypadku wybranych kategorii - m.in. swetrów, kurtek, płaszczy. Warto jednak z niego skorzystać, gdyż porządny płaszcz czy kurtka to koszt rzędu 200-300 zł, a dzięki promocji zapłacimy za nie 150-250 zł.

Skorzystacie z takiej okazji?

kod reserved
fot. Materiały prasowe Reserved

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!