Zamknij

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Wiemy, gdzie będzie się znajdował

26.05.2021 08:55
Primark
fot. Jakub Kaminski/East News

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów irlandzkiej sieciówki. Już niebawem w Polsce otwarty zostanie kolejny sklep Primark. Przypominamy, że dwa punkty stacjonarne marki już działają, a trzeci jest już w planach. Do ich grona dołączy kolejny - wiemy, gdzie będzie się znajdował.

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Irlandzka sieć odzieżowa, która weszła na nasz rodzimy rynek w 2020 roku, poinformowała właśnie, że planuje uruchomić czwarty punkt stacjonarny. Tym razem będzie znajdował się w Krakowie.

Wcześniej Primark uruchomił sklepy w Warszawie i Poznaniu, a także zapowiedział powstanie punktu w Katowicach. Oddział w Krakowie będzie kolejnym w Polsce.

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Wiemy, gdzie będzie się znajdował

Jak podaje portal Money.pl, Primark otworzy swój kolejny sklep w Polsce. Przypominamy, że w 2020 roku marka uruchomiła pierwszy punkt stacjonarny w naszym kraju - w warszawskiej Galerii Młociny. Następnie ruszył też oddział w Poznaniu - w centrum handlowym Posnania. Do tego w planach jest także otwarcie punktu w Katowicach.

Tym razem przyszedł czas na Kraków. To właśnie tutaj Primark chce uruchomić kolejny sklep. Ma on być zlokalizowany w galerii Bonarka City Center. Media donoszą, że i ten oddział będzie miał 2 piętra i zajmie powierzchnię aż 3,8 tys. m2.

Po świetnej reakcji, z jaką spotkało się otwarcie naszych sklepów w Warszawie i Poznaniu, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się także, że udało nam się znaleźć tak wspaniałą lokalizację w stolicy Małopolski i zaoferować mieszkańcom Krakowa unikalne doświadczenie zakupowe oraz nowe miejsca pracy - powiedział w rozmowie z businessinsider.com.pl Maciej Podwojski, Primark Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Nie wiadomo, kiedy nastąpi uruchomienie punktu Primark w Krakowie, ale wiemy, co będzie można tu kupić. W ofercie znajdzie się odzież, a także przedmioty codziennego użytku. Większość z nich będzie miała charakterystyczne dla marki niskie ceny.

Primark to irlandzka sieciówka, która ma obecnie ok. 300 sklepów w 15 krajach na całym świecie - m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii czy we Włoszech.

Źródło: Money.pl

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!