Zamknij

Primark otwiera drugi sklep w Polsce. Zakupy będzie tu można zrobić jeszcze w marcu

16.03.2021 09:48
Primark
fot. K.DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Kultowa irlandzka sieciówka otwiera kolejny salon w Polsce. Tym razem Primark będzie można stacjonarnie odwiedzić w Poznaniu. Na zakupy będzie można udać się jeszcze w marcu.

W sierpniu 2020 roku Primark oficjalnie wszedł do Polski. Pierwszy sklep popularnej w Europie marki otwarty został w Galerii Młociny w Warszawie. Od tamtej pory tysiące klientów skorzystały z zakupów w tym miejscu.

Firma nie zamierza poprzestać na tym jednym salonie w naszym kraju. Niedawno pisaliśmy o tym, że sklep Primark powstanie także w Katowicach, a wygląda na to, że jeszcze w tym miesiącu zakupy w sieciówce będzie można zrobić także w Poznaniu!

Primark otwiera drugi sklep w Polsce. Wiemy gdzie i kiedy

Od samego początku było wiadomo, że w Polsce powstanie kilka salonów Primark. Marka już dawno mówiła, że następny sklep zamierza otworzyć w Poznaniu. I wygląda na to, że dotrzyma obietnicy szybciej, niż mogło się nam wydawać.

Już 25 marca 2021 roku w centrum handlowym Posnania ruszy kolejny punkt stacjonarny irlandzkiej sieciówki. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w modne rzeczy damskie, męskie i dziecięce na powierzchni aż 3,5 tys. m2. Do dyspozycji gości będą dwa piętra i najnowsze kolekcje firmy.

Przypominamy, że sklep w Poznaniu będzie kolejnym z ponad 300 salonów rozmieszczonych w wielu krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych. Firma notuje coraz większe zainteresowanie, a ludzie chętnie kupują tutaj ubrania, gdyż mają one bardzo konkurencyjne ceny.

Skusicie się na wyprawę do jednego ze sklepów Primark w Polsce?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!