Zamknij

Polka pokazuje, jak za niewielkie pieniądze, ubrać się jak Kate Middleton. Robi to bezbłędnie

Anna Respondek
22.08.2017 08:52

Księżna znana jest ze swojego perfekcyjnego stylu. Ta dziewczyna postanowiła z niego skorzystać. 

Kate Middleton
fot. ONS

Kate Middleton, podobnie jak Diana, bardzo szybko podpiła serca Brytyjczyków. Jej serdeczność i otwartość sprawiły, że szybko stała się jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. 

Księżna znana jest również ze swojego perfekcyjnego i ciekawego stylu. Jej stylizacje są szeroko komentowane na całym świecie i zazwyczaj nie można się do niczego przyczepić. Kate sięga zarówno po wielkie i znane światowe marki, jak i stroje z tańszych sklepów. 

Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii, Kate Urbańska, postanowiła pokazać, że wzorowanie się na stylu Middleton, wcale nie musi być takie drogie. Na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje się w niemalże identycznych stylizacjach co Kate. Okazuje się, że wiele podobnych strojów można znaleźć w sieciówkach takich jak: Zara, Top Shop czy Banana Republic. 

Profil dziewczyny obserwuje już ponad 30 tysięcy osób, a to dopiero początek. Jej ciekawym hobby zainteresowały się również media, napisały o niej "The Daily Mail", "The Sun" i "The Mirror". Urbańska skomentowała to na swoim blogu.

Nowe artykuły zaczęły pojawiać się jeden za drugim. To niesamowite! Cały świat dowiedział się o moim istnieniu. Nie spodziewałam się czegoś takiego. 

A wy, co myślicie o stylizacjach Polki?