Zamknij

Oto najbardziej pożądany przez kobiety pierścionek zaręczynowy na świecie! Jest tańszy niż myślicie

Katarzyna Leszczyńska
13.03.2018 13:50
Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie
fot. Shutterstock.com

Pierścionek zaręczynowy dla każdej kobiety jest bardzo ważny. Dlatego mężczyźni mają problem z wybraniem go. Ten powinien spodobać się większości pań.

Pierścionek zaręczynowy jest najważniejszym elementem biżuterii, jaki mężczyzna może podarować swojej ukochanej. Dlatego też wielu z nich przed zakupem błyskotki ma ogromny dylemat. Można znać swoją partnerkę bardzo dobrze i nie trafić w jej gust pod tym względem. Niektóre panie od dzieciństwa mają wyobrażenie o swoim ulubionym pierścionku. Okazuje się, że wiele z nich marzy jednak o konkretnym modelu.

Zobacz także: Jeśli zauważysz u mężczyzny te zachowania, szykuj się na zaręczyny. Ekspertka podpowiada, na co zwrócić szczególną uwagę

Portal „The Sun” znalazł pierścionek, który przypadnie do gustu wielu kobietom. Serwis Pinterest.com służy do wymiany inspiracji na całym świecie. To właśnie ten pierścionek jest najbardziej pożądany przez jego użytkowniczki. Można go dostać na stronie firmy jubilerskiej Bbbgem.com.

Pierścionek zaręczynowy, na którego punkcie oszalały kobiety na całym świecie, składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to złota obrączka z 14- lub 18-karatowego złota. Kamień to moissanit, czyli bardzo rzadki minerał. Druga część to również złota obrączka, tym razem ozdobiona drobnymi brylantami. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo oryginalnie.

Najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy na świecie
fot. Bbbgem.com

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie – cena

Co ciekawe, obie części, z których składa się pierścionek, można nosić osobno lub razem. Dostępny jest w trzech kolorach: żółte złoto, różowe złoto i białe złoto. Jego cena to za 14-karatowe złoto 850 dolarów, za 18-karatowe 1000 dolarów. Zatem przeliczając na polską walutę, cena oscyluje między 2900 a 3500 złotych. Myślicie, że jest tego wart?

Zobacz także: Kiedy jest najlepszy czas na oświadczyny? Tego dnia zaręcza się najwięcej par

Najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy na świecie
fot. Bbbgem.com
Najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy na świecie
fot. Bbbgem.com
Zagłosuj

Chciałybyście otrzymać taki pierścionek?

Liczba głosów:

Zobaczcie w poniższej galerii, jakim typom kobiet mężczyźni nie chcą się oświadczyć: 

Autor: Katarzyna Leszczyńska