Zamknij

Penelope Cruz stworzyła kolekcję dla marki Swarovski!

03.04.2019 11:17
Penelope Cruz x Swarovski
fot. instagram.com/swarovski

Hiszpańska aktorka podjęła współpracę z biżuteryjnym gigantem Swarovski! Zaprojektowała własną kolekcję błyskotek i w dodatku została jej ambasadorką.

Penelope Cruz to nie tylko uzdolniona aktorka i laureatka Oscara. To także piękna kobieta, która inspiruje tysiące kobiet na całym świecie. 45-latka właśnie została twarzą nowej kolekcji biżuterii Atelier Swarovski! W dodatku sama ją zaprojektowała!

Penelope Cruz x Swarovski MoonSun

Kolekcja biżuterii stworzona we współpracy Penelope i Swarovski nosi nazwę MoonSun. W kolekcji dominuje motyw gwiazdy, który ma przywoływać na myśl magiczne nocne niebo. W limitowanej serii zaprojektowanej przez Penelope znajdziemy odważne propozycje doskonałe np. na wieczór, ale też kilka nieco delikatniejszych wzorów, które idealnie spiszą się w ciągu dnia.

Zdjęcia z udziałem seksownej Penelope wykonał znany duet fotografów Mert&Marcus. Artyści już nie raz pracowali z Hiszpanką, a współpraca z nią zawsze sprawia im ogromną przyjemność.

Jak wam się podoba kolekcja MoonSun?

Taka biżuteria świetnie komponuje się z klasycznymi stylizacjami. Najlepiej takimi w kolorze czarnym. Dlatego przygotowaliśmy dla ciebie przegląd najmodniejszych czarnych sukienek tego sezonu!