Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze za 159 zł. Idealne rozwiązanie na zimę!

25.11.2019 11:04
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Dziennikarka wrzuciła do sieci zdjęcie w miękkim, grubym kardiganie. To hit zimy 2019/2020! Zobaczcie.

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie udziela się w sieci. Dziennikarka, która prowadzi program "Taniec z gwiazdami", jest aktywna w mediach społecznościowych, za pomocą których kontaktuje się ze swoimi fanami.

Ostatnio gwiazda zamieściła tutaj zdjęcie w swetrze, na punkcie którego oszalały jej fanki. Okazuje się, że to projekt polskiej marki! W dodatku jest niedrogi.

Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze za 159 zł

Paulina Sykut-Jeżyna słynie z nienagannego stylu. Prezenterka wie, co w modowej trawie piszczy i chętnie włącza trendy do swoich codziennych stylizacji. Choć w programie "Taniec z gwiazdami" nosi wieczorowe kreacje zapierające dech w piersiach, na co dzień stawia na wygodne zestawy. W jej szafie nie brakuje ciepłych swetrów, bluz z kapturem czy modnych spodni.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się w sieci strojem, w którym uwagę zwraca głównie modny kardigan. Ozdobiony on został zwierzęcym wzorem, który znowu jest bardzo modny.

Okazuje się, że Paulina kupiła go w internetowym sklepie Candy. Ten model - który dostępny jest w dwóch kolorach - kosztuje 159 zł. I trzeba przyznać, że jest idealny na chłodne dni jesieni!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.