Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna w ciepłym swetrze za 119 zł. Fanki oszalały na jego punkcie!

26.11.2019 11:51
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Dziennikarka uwielbia polskie marki. Tym razem pokazała się w kolorowym swetrze jednej z nich!

 Paulina Sykut-Jeżyna inspiruje tysiące Polek w całym kraju. Dziennikarka prowadzi na Instagramie konto, które obserwuje prawie 300 tysięcy osób. To tutaj zamieszcza zdjęcia, na którym widać kulisy jej pracy. Ale przemyca też migawki ukazujące, jak spędza czas wolny.

Często na profilu instagramowym Pauliny możemy zobaczyć też, jak się ubiera. Gwiazda uwielbia trendy i świetnie włącza je do swojej garderoby. Ostatnio pokazała fankom sweter, na punkcie którego oszalały!

Paulina Sykut-Jeżyna w swetrze za 119 zł

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia sieciówki i polskie marki. Gwiazda umiejętnie łączy ubrania w przystępnej cenie - tworzy z nich niepowtarzalne zestawy, które inspirują wiele kobiet.

W ostatnim czasie na instagramowym koncie Sykut można zauważyć wiele rzeczy pochodzących z polskich sklepów internetowych. Dziennikarka szczególnie upodobała sobie jeden z nich. Na jednym ze zdjęć pozuje m.in. w kardiganie ozdobionym zwierzęcym wzorem, a na kolejnym prezentuje kolorowy sweter, który nada charakteru każdej jesiennej czy zimowej stylizacji.

Ten kolorowy sweter pochodzi ze sklepu internetowego Candy. Gwiazda zapłaciła za niego jedynie 119 zł, a trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie! Skusicie się na taki sam?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.