Zamknij

Pandora wypuszcza kolekcję biżuterii inspirowaną Harrym Potterem!

29.11.2019 12:11

Doskonała wiadomość dla fanów Harry'ego Pottera! Teraz będą mogli nosić biżuterię inspirowaną światem popularnego czarodzieja.

Harry Potter
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Minęły 22 lata od czasu premiery książki J.K. Rowling pt. "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Wydawać by się mogło, że od tamtej pory sława młodego czarodzieja i jego przygód nieco osłabnie. Ale wcale się tak nie stało.

Rowling napisała aż 7 książek o Harrym Potterze, a Warner Bross zamienił je na 8 fenomenalnych filmów. Do dzisiaj powstają gry planszowe z motywem Harry'ego Pottera, a w przygotowaniu jest kolejna część filmu "Fantastyczne zwierzęta", które opowiadają o tym, co działo się, zanim Potter przyszedł na świat.

Wygląda na to, że teraz zainteresowanie młodym czarodziejem i światem, w którym żyje, podsyca popularna marka produkująca biżuterię. Pandora stworzyła bowiem kolekcję błyskotek inspirowanych Harrym Potterem!

Pandora x Harry Potter: kolekcja biżuterii inspirowana światem magii

Pandora zdobyła popularność dzięki personalizowanym bransoletkom. Kupujemy srebrny łańcuszek, do którego dobieramy tzw. "charmsy". Firma słynie z proponowania klientom kolekcji tematycznych. I właśnie teraz stworzyła serię charmsów inspirowanych Harrym Potterem!

Klienci mogą zainwestować w bransoletkę z zawieszkami przedstawiającymi Harry'ego i jego przyjaciół - Rona czy Hermionę. Fani czarodzieja mogą kupić zawieszki w kształcie lokomotywy pociągu do Hogwartu, w kształcie herbów domów, które tworzą szkołę Hogwart, a także w kształcie ulubionego skrzata domowego - Zgredka.

Ceny elementów zaczynają się od 150 zł i kończą na 350 zł. Całość możemy obejrzeć na stronie internetowej marki.

Jak wam się podoba?

loader

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.