Zamknij

Najlepsze kreacje gwiazd na rozdaniu Orłów 2018. Co za styl!

Martyna Wojciechowska
27.03.2018 09:40

Oszalałyśmy na punkcie tych sukni!

Stylizacje gwiazd
fot. Eastnews

Na rozdaniu Orłów 2018 nie zabrakło najpopularniejszych polskich aktorek. Wśród nich znalazły się Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Marieta Żukowska, Małgorzata Kożuchowska i Sonia Bohosiewicz. Wszystkie zaprezentowały się w fenomenalnych kreacjach.

Orły 2018: Najlepiej ubrane gwiazdy

Jedną z najlepiej ubranych gwiazd podczas gali wręczenia Orłów 2018 była Magdalena Boczarska. Zwyciężczyni Orła 2018 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca za film "Sztuka kochania" pokazała się w srebrno-złotej, bogato zdobionej sukni projektu Gosi Baczyńskiej. Do tego modelu dodała kolorowe kolczyki, które idealnie dopełniły jej look. 

Kolejne wyróżnienie za świetną stylizację należy się Mai Ostaszewskiej. Tym razem 45-letnia aktorka zdecydowała się na czarną, prześwitującą suknię z dodatkiem frędzli. Kreacja doskonale podkreśliła jej szczupłą sylwetkę i wydobyła z niej 100% kobiecości. Warto też zwrócić uwagę na jej perfekcyjny makijaż i rozwiane włosy. Jesteśmy pod wrażeniem!

Sonia Bohosiewicz też nas nie zawiodła. Aktorka pozowała na ściance w dopasowanym czarnym projekcie, który odsłonił jej dekolt i zgrabne nogi. Ten model ją wyszczuplił. Podoba się wam? Nam bardzo!

Zobacz także: Co będziemy nosić w 2018 roku? W trendach modowych na nowy rok czeka wiele niespodzianek

Zobaczcie najlepsze stylizacje gwiazd na rozdaniu Orłów 2018:

Autor: Martyna Wojciechowska