Zamknij

Oliwia Bieniuk w sukience i fryzurze jak Ania Przybylska. Złożyła mamie hołd podczas premiery filmu

06.10.2022 09:06

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiła się wraz z tatą i bratem na premierze filmu "Ania", która odbyła się 5 października. Z tej okazji Oliwia Bieniuk postanowiła złożyć hołd zmarłej mamie i odtworzyła jej stylizację z jednego z ostatnich wyjść aktorki. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Oliwia Bieniuk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

5 października odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego o Ani Przybylskiej. Pierwsza projekcja "Ani" - bo taki tytuł nosi to dzieło - miała nieprzypadkową datę. Jest to bowiem 8. rocznica śmierci popularnej i uwielbianej przez wielu aktorki. Na pokazie nie mogło zabraknąć bliskich artystki. Pojawił się tutaj ukochany Przybylskiej - Jarosław Bieniuk - wraz z dziećmi.

Oczy wszystkich skierowane były jednak na najstarsze dziecko pary - Oliwię Bieniuk. Córka aktorki tego dnia postanowiła złożyć hołd swojej mamie i w tym celu odtworzyła jedną z jej stylizacji. Trzeba przyznać, że na premierze wyglądała jak kopia mamy.

Zobacz także: Anna Przybylska na ostatnim nagraniu. Już wtedy było z nią źle

Premiera filmu "Ania". Oliwia Bieniuk odtworzyła stylizację Anny Przybylskiej

Ania Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. Aktorka przegrała walkę z nowotworem trzustki. 8 lat po śmierci artystki na ekrany kin wchodzi dokument o jej życiu. Uroczysta premiera odbyła się dokładnie 5 października 2022 roku i zgromadzili się na niej bliscy artystki. Na pokaz wybrał się jej partner Jarosław Bieniuk, a także dwoje dzieci pary - Oliwia Bieniuk i jej brat Szymon.

Córka Ani Przybylskiej postanowiła podczas tej wyjątkowej okazji oddać hołd zmarłej mamie. Dlatego też odtworzyła jej stylizację. Młoda gwiazda miała na sobie tego dnia czarną cekinową sukienkę na ramiączkach i subtelne srebrne sandałki. Do tego też zaprezentowała się w uczesaniu w postaci prostych blond włosów za ramiona i w prostej grzywce. Łudząco przypominała Przybylską.

Okazuje się, że niemal identyczny strój aktorka miała na sobie podczas jednego ze swoich ostatnich oficjalnych wyjść. Mowa o projekcie Orange Kino Letnie 2013. Podczas wydarzenia także postawiła na czarną cekinową sukienkę, a fryzura, jaką obecnie nosi jej córka, towarzyszyła artystce w ostatnim okresie jej życia.

Przypominamy, że film "Ania" wchodzi do kin w piątek 7 października. Jest to dokument o Annie Przybylskiej, w którym na temat aktorki wypowiada się nie tylko rodzina, ale również osoby ze środowiska artystów. Nie zabrakło tu wspomnień Michała Żebrowskiego, Szymona Bobrowskiego czy Pawła Wawrzeckiego.

Cała przygoda związana z filmem jest dla mnie trudna i smutna, ale cieszę się, że mogę znowu zobaczyć mamę, jak się śmieje. PS: przygotujcie chusteczki :) - napisala Oliwia pod zwiastunem filmu "Ania", który zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Wybierzecie się do kin, aby zobaczyć ten dokument?

Oliwia Bieniuk na premierze filmu "Ania"
fot.

TRICOLORS/East News

Anna Przybylska na Orange Kino Letnie 2013
fot.

Andrzej WRZESINSKI/East News

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock