Zamknij

Olga Kalicka stworzyła markę odzieżową. Co znajdziemy w sklepie Reves?

31.01.2020
Aktualizacja: 31.01.2020 15:30
Olga Kalicka
fot. TRICOLORS/East News

26-letnia Olga Kalicka wspólnie z koleżanką otworzyła markę odzieżową. Reves, bo właśnie tak się nazywa, będzie oferować modne i kobiece ubrania. Okazuje się, że popularna aktorka już w nich chodzi.

Olga Kalicka parę dni temu opowiedziała o swoim sekretnym projekcie, który do niedawno okryty był tajemnicą. Na swoim instagramowym profilu ogłosiła, że założyła własną markę odzieżową Reves.

Nie ma co się dziwić, Olga nie raz udowodniła swoimi stylizacjami, że zna się na modzie. Okazuje się również, że założenie marki odzieżowej było od dawna jej wielkim marzeniem.

Olga Kalicka otworzyła markę Reves

Odzieżową markę Olga założyła wspólnie z przyjaciółką Karoliną Borowską. Na instagramowym koncie Olgi już od wielu tygodni można było oglądać kobiece sukienki czy spódniczki mini. Jak się możemy domyślać, to właśnie taki asortyment pojawi się już niedługo w sklepie popularnej aktorki. Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy sprzedaż ubrań i dodatków, na instagramowym koncie marki widnieje jednak napis "już wkrótce".

Odważnego biznesowego ruchu postanowili pogratulować Oldze koledzy z aktorskiej branży. Sprawdźcie sami, co napisali jej znajomi z pracy!

Cudownie!

 

Gratulacje!!!

 

Wielkie wow! Niesamowicie się cieszę i gratuluję!

Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Sprawdź, która będzie dla ciebie najlepsza!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?