Zamknij

Nie miała sukienki na bal maturalny i zrobiła ją sama przez noc. Efekt zachwyca

Weronika Domoradzka
04.05.2017 14:41
Shami Oshun
fot. Instagram.com/bluexheeta

17-latka z Californii sukienkę na przyjęcie z okazji zakończenia szkoły postanowiła uszyć sobie sama. Kreacja zrobiła furorę w sieci.

Shami Oshun stała się nieoczekiwaną gwiazdą internetu po tym, jak pokazała w sieci własnoręcznie wykonaną kreację na bal maturalny.

Nastolatka początkowo nie chciała iść na imprezę, zdanie zmieniła w ostatniej chwili. Na dzień przed balem musiała zmierzyć się ze sporym problemem - brakiem sukienki.

Postanowiła uszyć ją sobie sama. W tym celu wykorzystała inną kreacje i fioletowy tiul, na który wydała niecałe 15 dolarów. Proces twórczy dokumentowała na Twitterze. Los nie sprzyjał kreatywnej nastolatce - w pewnym momencie zepsuła się jej maszyna do szycia i dzieło musiała skończyć własnoręcznie. Na koniec wpadła na pomysł ozdobienia dołu sukienki kokardami. Pracę nad sukienką dokończyła w dzień balu, a cały proces zajął jej zaledwie 5 godzin! Efekt końcowy wyszedł zaskakująco dobrze.

Shami Oshun od wielu lat interesuje się modą, nie był to jej pierwszy projekt, ale dzieło nastolatki i tak zrobiło ogromną furorę w sieci. Internautki doceniły to, że dzięki swojej pracy, zdolna dziewczyna miała na sobie nie tylko ładną, ale też oryginalną sukienkę.

Na pewno nie musiała się obawiać tego, że ktoś na imprezie pojawi się w takiej samej kreacji. ;)

Sukienka na bal maturalny
fot. www.instagram.com/bluexheeta
Sukienka na studniówkę
fot. www.instagram.com/bluexheeta
Sukienka na studniówkę
fot. www.instagram.com/bluexheeta
Zagłosuj

Jak podoba Wam się sukienka nastolatki?

Liczba głosów:

Sukienki damskie w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów