Zamknij

To najbardziej stylowa babcia na świecie. Ma 93 lata, a jej stroje podbijają Instagram

15.01.2021 13:19
Stylowe dojrzałe kobiety
fot. Shutterstock

Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że jest po 90-tce. Baddie Winkle to nie tylko przebojowa seniorka, ale też prawdopodobnie najstarsza influencerka modowa na świecie. Tylko spójrzcie na zdjęcia stylizacji, jakie zamieszcza na Instagramie. Robią furorę!

Blogerki modowe znalazły w internecie niszę, która z roku na rok rośnie w popularność i siłę. To właśnie te kobiety własne wyczucie stylu i oryginalność przekuły w biznesy, i sławę. Takie nazwiska jak Chiara Ferragni czy Kenza Zouiten znane są na całym świecie, a tysiące kobiety inspirują się ich strojami. Ale do tego grona należy zaliczyć także Helen Ruth Elam, która zdecydowanie wyróżnia się na tle "szafiarek".

Amerykanka ma 93 lata, a regularnie korzysta z Instagrama. Kobieta kocha bawić się modą, a jej stylizacje niejednemu już poprawiły humor. Nic więc dziwnego, że w mediach społecznościowych śledzi ją ponad 3,5 mln osób. Kim jest gwiazda internetu ukrywająca się pod pseudonimem Baddie Winkle?

Baddie Winkle - najbardziej stylowa babcia na świecie

Baddie Winkle to niekwestionowana gwiazda internetu. Kobieta ma 93 lata i styl, którego można jej pozazdrościć. W jej strojach dominują kolory, odwaga i widoczna sympatia do zabawy modą. Instagramerkę obserwuje ponad 3,5 mln ludzi, którzy kochają jej gust.

I choć profil Baddie w popularnym medium społecznościowym nasycony jest kolorami, jej życie nie zawsze takie było. Cała przygoda "szafiarki" z modą zaczęła się właściwie po śmierci jej męża i syna. W ten sposób kobieta próbowała poradzić sobie z ogromną stratą i żałobą - robiła to za pomocą kolorów. Któregoś dnia Helen - bo tak naprawdę ma na imię Amerykanka - odwiedziła wnuczka. Jak zobaczyła babcię w nietuzinkowym stroju, zrobiła jej zdjęcie i wrzuciła je do sieci. Obie nie spodziewały się, że fotografia zrobi taką furorę.

Po pierwszym sukcesie Baddie wraz z wnuczką Kennedy postanowiły założyć 93-latce oddzielne konto, na którym do dzisiaj zamieszcza fotki ekstrawaganckich strojów. Dzięki temu do kobiety odzywały się już wielokrotnie liczne marki, które nawiązywały z nią następnie modowe współprace. Nie raz zostawała twarzą jakiejś firmy albo jej ambasadorką.

Trzeba przyznać, że najbardziej stylowa babcia na świecie łamie wszelkie stereotypy i udowadnia, że żyć po swojemu można bez względu na wiek.

Poniżej prezentujemy kilka jej ciekawszych strojów.

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!