Zamknij

Monika Brodka stworzyła kolekcję we współpracy z Reserved. Zobaczcie, co się w niej znalazło i w jakich cenach

28.09.2021 12:14
Monika Brodka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów twórczości Moniki Brodki. Artystka stworzyła kolekcję ubrań we współpracy z marką Reserved. W limitowanej serii znajdziemy elementy inspirowane barwnymi korzeniami wokalistki, jak i takie, które wpisują się w charakter jej aktualnej twórczości. Sprawdźcie, co znalazło się w kolekcji BRODKA x Reserved.

Monika Brodka to jedna z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów, wokalistką, a do tego charyzmatyczną postacią o niezwykłym wyczuciu stylu, którym inspirują się tysiące jej fanów. Dlatego z pewnością zainteresuje was informacja o tym, że gwiazda postanowiła stworzyć kolekcję ubrań we współpracy z polską marką Reserved.

Już teraz na stronie internetowej marki możecie znaleźć limitowaną kolekcję zaprojektowaną przez artystkę. Nawiązuje ona zarówno do jej kolorowych korzeni, jak i aktualnej twórczości, która inspirowana jest nurtem architektury, jakim jest brutalizm. Co znalazło się w serii BRODKA x Reserved?

BRODKA x Reserved: piosenkarka stworzyła kolekcję we współpracy z polską marką

Monika Brodka stworzyła kolekcję ubrań we współpracy z Reserved. Piękne projekty jednej z najbardziej oryginalnych artystek polskiej sceny muzycznej, a także najpopularniejszej polskiej marki odzieżowej można znaleźć już na stronie internetowej sieciówki. 

W serii ubrań BRODKA x Reserved znajdziemy różnorodne elementy, które możemy podzielić na dwie grupy. Z jednej strony są to produkty wpisujące się w korzenie artystki - emocjonalne i kolorowe, a z drugiej strony mamy ubrania nawiązujące do jej obecnej twórczości - nieco bardziej stonowane i racjonalne.

Wspólnie z Brodką stworzyliśmy limitowaną kolekcję, w której przenikają się dwie strefy - emocjonalna, barwna, odnosząca się do korzeni i inspiracji artystki oraz racjonalna, utrzymana w zgaszonych tonach, inspirowana brutalizmem - odnosząca się do aktualnej twórczości artystki. Cała kolekcja została wyprodukowana w Europie z jakościowych materiałów - czytamy na stronie reserved.com.

Przypominamy, że brutalizm to nic innego, jak nurt architektury późnego modernizmu powstały w końcu lat 40. XX wieku. Zakłada on, że najważniejsze są przestrzeń, konstrukcja i uwrażliwienie na właściwości zastosowanych materiałów. Zmienił architekturę z abstrakcyjnej na ekspresyjną. Sama nazwa wywodzi się z francuskiego określenia béton brut, oznaczającego surowy beton.

W kolekcji Moniki Brodki dla Reserved znajdziemy wiele ciekawych elementów. W oczy rzucają się przede wszystkim spodnie z rozszerzanymi nogawkami, marynarki z obszernymi rękawami, pikowane kurtki i płaszcze w przytłumionych kolorach, swetry z graficznymi motywami, niezwykle modne patchworkowe kamizelki, dwurzędowe płaszcze z domieszką wełny i wiele innych. Ceny wahają się od 99,99 zł do 699,99 zł.