Zamknij

Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie. Zrobiła to swoją ostatnią stylizacją

28.09.2021 08:42
Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie tą stylizacją
fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Meghan Markle od czasu do czasu oddaje hołd swojej zmarłej teściowej. Tym razem zrobiła to przy pomocy... torebki. 

Meghan Markle często jest porównywana do zmarłej mamy swojego męża. Rozpoczęło się to już podczas ślubu z Harrym, gdy oddała hołd księżnej Dianie swoim bukietem ślubnym. Również wywiad, którego udzieliła z mężem u Oprah Winfrey, przez wielu był porównywany do pamiętnego wywiadu Diany z 1995 roku. Teraz Meghan znów odniosła się do tamtego etapu życia Lady Di. Tym samym złożyła hołd księżnej Dianie, sięgając po ten sam dodatek, który mama Harry'ego miała przy sobie podczas wizyty w Argentynie w 1995 roku.

Zobacz także:  Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie tą stylizacją

Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi festiwalu Global Citizen Live w Nowym Jorku. Podczas swojego wystąpienia opowiedzieli o niesprawiedliwych różnicach w dostępie obywateli biedniejszych i bogatszych krajów do szczepionek.

Z tej okazji Meghan postanowiła podkreślić swój głos odpowiednią stylizacją. Zdecydowała się na prostą, białą sukienkę. Do tego dobrała czarny płaszcz i wyjątkową torebkę oraz biżuterię.

Okazuje się, że dodatkami, które wybrała z tej okazji, oddała hołd swojej zmarłej teściowej. Księżna Diana była bowiem fanką torebek Christiana Diora. Nic więc dziwnego, że marka stworzyła kolekcję kuferków na cześć Lady Di. I właśnie po jeden z nich teraz sięgnęła aktorka. 

Czarna torebka, którą miała przy sobie Meghan Markle, pochodzi z kolekcji Dior Lady D-Light. Można w niej znaleźć różne modele kuferków, jednak nic nie przebije klasyki, o czym amerykańska aktorka wie doskonale. 

Zobacz także: Księżna Kate ostatnią stylizacją oddała hołd Dianie. Chodzi o jeden element jej stroju

Meghan Markle z torebką Lady D-Lite Christiana Diora

Torebka Lady D-Lite Christiana Diora, po którą sięgnęła Meghan Markle, to czarny kuferek z rączką i złotymi elementami. Świetnie komponował się z jej białą sukienką od Valentino oraz klasycznymi, czarnymi czółenkami. 

To jednak nie wszystko. Meghan postawiła na jeszcze jeden element w stylu Lady Di. To złoty zegarek Cartier, który księżna nosiła do różnych stylizacji. Również Meghan miała go na sobie już kilka razy. 

Zobacz także:  Najsłynniejsze stylizacje księżnej Diany. Część z nich jest modna do dzisiaj 

Księżna Diana z torebką Christiana Diora
fot.

Rex Features/East News

Źródło: dailymail.co.uk/Instagram