Zamknij

Meghan ostatnią stylizacją oddała hołd Dianie. To, co zrobiła, też skojarzyło się z Lady Di

24.05.2022 08:57
Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie. Zrobiła to tą stylizacją i gestem
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle co jakiś czas decyduje się na oddanie hołdu księżnej Dianie. Tym razem również to zrobiła swoją stylizacją podczas meczu polo.

Meghan Markle nie ukrywa, że ważna jest dla niej pamięć o mamie jej ukochanego - księżnej Dianie. Niektórzy też porównują żonę Harry'ego do Lady Di, biorąc pod uwagę ich problemy z zaaklimatyzowaniem się w rodzinie królewskiej. Meghan co jakiś czas wyraża swój szacunek do Diany - przede wszystkim dobierając odpowiednie elementy garderoby. Tak też było tym razem. Aktorka zdecydowała się na stylizację, która przypomina kultowy strój Diany z meczu polo. Wykonała też niemal identyczny gest jak Lady Di w tamtym momencie.

Zobacz także: Co księżna Diana sądziłaby o stylu Kate i Meghan? Ekspertka nie zostawia wątpliwości

Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie. Zrobiła to tą stylizacją 

Książę Harry 22 maja wziął udział w meczu polo w Santa Barbara. Podczas wydarzenia towarzyszyła mu jego żona, Meghan Markle.

Choć to Harry wystąpił w meczu jako zawodnik, oczy wszystkich i tak były zwrócone w kierunku aktorki. Meghan tego dnia sięgnęła bowiem po czarną koszulę w białe kropki. Ten wzór wszystkim przypomniał kultową stylizację księżnej Diany, którą ta również miała na meczu polo. 

Księżna Diana uwielbiała sukienki, marynarki oraz koszule w kropki. Tego typu kreację miała na sobie przed szpitalem tuż po urodzeniu księcia Williama. Koszulę oraz sukienkę w kropki zakładała także na mecze polo, na których regularnie kibicowała księciu Karolowi.

To jednak nie koniec podobieństw między Meghan i Dianą. 

Zobacz także: Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie. Zrobiła to swoją ostatnią stylizacją

Meghan podczas meczu polo wykonała identyczny gest jak Diana

Meghan Markle zdobyła się też na gest, który po meczu polo wykonała Diana. Chodzi o pocałowanie męża. Portal dailymail.co.uk wskazuje jednak subtelne różnice w obu tych gestach.

Nie od dziś wiadomo, że relacja Diany i Karola nie należała do udanych. Chłód między nimi widać też w ich publicznych pocałunkach. Zupełnie inaczej wyglądają relacje Meghan i Harry'ego. Ich pocałunek był bardziej czuły, a można nawet stwierdzić, że nieco nieśmiały - Meghan próbowała zakryć go dłonią. 

Sami zobaczcie oba te momenty. 

Zobacz także: Księżna Diana nagrała taśmy dla Kate i Meghan. Dała im małżeńskie porady

Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

Źródło: dailymail.co.uk