Zamknij

Meghan Markle jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała w sukience o wyjątkowym znaczeniu

15.02.2021 09:06
Meghan i Harry
fot. Rex Features/East News

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Informację o tym, że ich rodzina się powiększy, ogłosili za pomocą pięknego czarno-białego zdjęcia. Okazuje się, że strój, który ma tutaj na sobie przyszła mama, ma dla niej duże znaczenie.

Książę Harry i jego żona Meghan w walentynki ogłosili, że oczekują drugiego dziecka. Ich niespełna dwuletni syn Archie już niedługo zostanie starszym bratem. Szczęśliwi rodzice nie posiadają się z radości, a informację o ciąży przekazali za pomocą uroczego i romantycznego zdjęcia.

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zachwycają się tym widokiem i przy okazji zwracają uwagę na jeden szczegół fotografii. Wygląda na to, że strój ciężarnej Meghan nie jest przypadkowy i ma dla niej szczególne znaczenie związane ze stanem błogosławionym. Koniecznie przeczytajcie, jakie.

Meghan Markle jest w ciąży. Nowinę przekazała w sukience o specjalnym znaczeniu

Książę i księżna Sussexu podzielili się z fanami informacją o drugiej ciąży za pośrednictwem zdjęcia, które trafiło do mediów społecznościowych. Czarno-biała i niezwykle romantyczna migawka została wykonana przez przyjaciela pary, Misana Harrimana.

Na fotografii uchwycono moment, w którym małżonkowie relaksują się na łonie natury. Książę Harry siedzi na trawie, a jego żona leży obok, trzymając głowę na kolanach ukochanego. Ten czule gładzi ją po włosach. Oczom obserwatorów nie umknął rosnący ciążowy brzuszek Meghan, który został wyeksponowany dzięki zwiewnej i lekkiej sukience.

Okazuje się, że strój, który ma na sobie księżna, ma wyjątkową wartość. To długa letnia kreacja projektu marki Carolina Herrera zaprojektowana specjalnie dla Meghan jeszcze w czasach, kiedy była ona w ciąży z Archiem. Przypominamy, że pierwszy synek pary przyszedł na świat 6 maja 2019 roku.

Na razie nie wiadomo, kiedy narodzi się drugi potomek popularnego małżeństwa. Pewne jest jednak, że po trudnych przejściach - Meghan w lipcu zdradziła, że ma za sobą poronienie - para jeszcze bardziej cieszy się z tego, że ich rodzina się powiększy.

Zobacz także: Meghan promienieje w ciąży. Zawdzięcza to 3 trikom, które teraz także może stosować

Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej

W marcu 2020 roku Meghan i Harry postanowili zrezygnować z pełnienia jakichkolwiek funkcji związanych z przynależnością do rodziny królewskiej. Przeprowadzili się też do Kalifornii, gdzie wiodą dużo spokojniejsze życie niż w Wielkiej Brytanii. Dbają o życie prywatne i przy okazji skupiają się na rozwijaniu fundacji Archewell.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!