Zamknij

Maseczka ochronna księżnej Kate robi furorę w sieci. Kosztuje 60 zł i jest przepiękna

08.12.2020 13:00
Księżna Kate
fot. Phil Noble/Press Association/East News

Księżna Kate wraz z mężem udała się w podróż po kraju, aby podziękować pracownikom ochrony zdrowia za zaangażowanie w walkę z pandemią i pomoc innym. Żona następcy tronu zabrała ze sobą w trasę maseczki ochronne w kwiaty. Fani rodziny królewskiej są nimi zachwyceni, a my wiemy, gdzie je kupić.

Księżna Kate i książę William ruszyli w trzydniową podróż pociągiem po Wielkiej Brytanii. Zamierzają pokonać 1200 mil i odwiedzić w tym czasie Anglię, Szkocję i Walię, w których zaplanowali spotkania z pracownikami ochrony zdrowia. Książęca para chce im podziękować za wkład w walkę z pandemią.

Ostatnio pogoda na Wyspach Brytyjskich jest kapryśna - raz temperatury dochodzą do 10 stopni Celsjusza, innym razem obficie pada śnieg. Dlatego też Kate i William zabrali ze sobą w podróż długie ciepłe płaszcze i inne ciepłe elementy garderoby. Przy okazji nie zapomnieli o maseczkach ochronnych, które są niezbędne w okresie pandemii koronawirusa.

Fanom Kate szczególne przypadła do gustu jej maseczka. Wiemy, gdzie kupić kwieciste akcesorium i znamy też jego cenę. Jak wam się podoba?

Maseczka ochronna księżnej Kate robi furorę w sieci. Wiemy, gdzie ją kupiła

Kate i William w niedzielę wieczorem opuścili Londyn i udali się w podróż pociągiem po Anglii, Szkocji i Walli. Książęca para spotyka się w trakcie tej wycieczki z osobami, które walczą z pandemią koronawirusa i pomagają chorym.

Księżna i książę zadbali o to, aby zabrać ze sobą rzeczy niezbędne w trakcie spotkań, kiedy na świecie szaleje choroba COVID-19. Para zachowywała dystans od innych, a na ich twarzach mogliśmy zobaczyć maseczki ochronne.

Następca tronu zaprezentował się w granatowej maseczce, a jego żona w beżowej zdobionej kwiatkami. Ten model bardzo spodobał się poddanym brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że to projekt londyńskiej marki Amaia, który kosztuje 15 funtów (ok. 60 zł).

Maseczka Kate to produkt ochronny wielorazowego użytku, który został uszyty z dwóch warstw bawełny i specjalnego filtra. Zaleca się, aby tę maseczkę nosić maksymalnie przez 4 godziny, a następnie zmienić ją na kolejną.

Jak wam się podoba ten model?

maseczka kate
fot. Materiały prasowe Amaia

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!