Zamknij

Marki Kappa oraz Umbro będą dostępne w Biedronce. Ceny pozytywnie was zaskoczą!

03.07.2019 11:47
kappa i umbro w biedronce
fot. Shutterstock

Już niedługo do sieci dyskontów trafią dwie znane marki. Pójdziecie na zakupy?

Popularne w latach 90. marki Kappa oraz Umbro znowu wracają do łask. Bardzo duży wpływ na ich wielki comeback z pewnością miało środowisko streetwearowe. Tego typu styl coraz częściej można obserwować na światowych pokazach mody. Po ubrania oraz dodatki w stylu streetwear sięgają marki, które do tej pory prezentowały klasyczne i minimalistyczne projekty.

Świetnym przykładem tego typu mogą być różnego rodzaju współprace jak np. Supreme (typowo streetwearowa marka) z francuskim domem mody Louis Vuitton. Swoje siły postanowiły połączyć również takie brandy jak Vetements i Umbo. Dodatki tej drugiej firmy dostępne będą już niedługo w sieci dyskontów Biedronka.

Umbro i Kappa w Biedronce

Kappa jest włoską marką z dość długą tradycją. Swoje pierwsze produkty wypuściła na rynek w 1916 roku. Marka słynie z produkowania obuwia, odzieży, a także innych akcesoriów sportowych. Z kolei Umbro jest brytyjskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją dodatków oraz odzieży sportowej. Siedziba firmy znajduje się w Manchesterze. Już niedługo dodatki tych znanych marek będą dostępne w Biedronce.

Promocja będzie ważna od 4 lipca 2019 roku i potrwa do 17 lipca. W ofercie znajdziemy modne klapki oraz japonki obydwu firm. Modele damski dostępne będą od 36 do 40 rozmiaru, a męskie od 41 do 46. Klapki i japonki kupimy za 34,99 złotych.

klapki umbro i kappa
fot. materiały biedronka.pl/ klapki 34,99

Pójdziecie na zakupy do Biedronki?

Zobacz także: Marka Vans prezentuje nową kolekcję inspirowaną Fridą Kahlo!

Zagłosuj

W jakich sieciówkach najczęściej robisz zakupy?

Liczba głosów: