Zamknij

Popularna amerykańska marka uruchomiła w Polsce zakupy przez internet. Oferuje -30% na start

07.10.2022 11:16

Sieciówka odzieżowa GAP w końcu udostępniła w Polsce możliwość kupowania przez internet. W dodatku teraz znajdujący się tu asortyment nabędziesz taniej. Wszystko za sprawą zniżki, jaką firma przygotowała dla klientów z okazji wejścia na nasz rynek online.

GAP
fot. Shutterstock

Mimo pandemii koronawirusa na rynku odzieżowym w Polsce sporo się dzieje. Niedawno informowaliśmy o tym, że w naszym kraju otwarty zostanie kolejny punkt stacjonarnych irlandzkiej sieciówki Primark. Będzie można skorzystać z zakupów w nim jeszcze w 2022 roku. Na tym nie koniec nowości.

Jak podaje portal elle.pl, teraz Polacy mogą cieszyć się również asortymentem innej znanej marki. Mowa o amerykańskiej firmie GAP, która właśnie uruchomiła swój sklep internetowy w Polsce. W dodatku przygotowała z tej okazji wyjątkową promocję.

Zobacz także: Popularna polska marka zawiesiła działalność. Czy jeszcze do nas wróci?

Marka GAP uruchomiła sklep internetowy w Polsce

Marka GAP w końcu uruchomiła polski sklep internetowy. Oznacza to tyle, że nareszcie możemy nabyć asortyment firmy także w naszym kraju. Serwis elle.pl donosi, że już pod koniec września na oficjalnym profilu brandu na Instagramie pojawiła się informacja o tym, że zaczyna działać w Polsce.

HELLO POLSKO! Popularna amerykańska marka GAP już tutaj jest! Kupuj online w zaciszu swojego domu na gap.pl i zostań naszym obserwatorem, a nie przegapisz żadnej wiadomości #WitajPolsko - możemy przeczytać w pierwszym wpisie na koncie @gappolska.

Wiadomość błyskawicznie rozeszła się po sieci i spotkała się z pozytywnym odbiorem klientów.

Wreszcie.

 

Hello GAP - pisali w komentarzach.

Na stronie internetowej gap.pl możecie zaopatrzyć się w najmodniejsze ubrania na dany sezon. Znajdziecie tutaj elementy garderoby dla kobiet, mężczyzn, nastolatków, dzieci i niemowląt. Nie mogło tu też zabraknąć biżuterii oraz akcesoriów. Na tym jednak nie koniec świetnych informacji.

W związku z wejściem na polski rynek internetowy brand przygotował dla klientów atrakcyjną promocję. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Promocja -30% na wszystko w sklepie internetowym GAP

Tylko teraz macie niepowtarzalną okazję zrobić internetowe zakupy w sklepie GAP z dużą zniżką. Marka obniżyła bowiem ceny produktów o 30%. Dotyczy to całego asortymentu, ale żeby skorzystać z promocji, w procesie zamówienia trzeba użyć specjalnego kodu "WELCOME".

GAP to największa sieć handlowa, sprzedającą odzież w Stanach Zjednoczonych. Powstała ona w 1969 roku i od tamtej pory znacznie się rozrosła. Dzisiaj jej produkty dostępne są w USA, Kanadzie, UK, Francji czy Japonii. W Polsce sklepy GAP działały od 2011 do 2015 roku, a teraz można zrobić tu zakupy w internecie.

Źródło: elle.pl

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock