Zamknij

Marcelina Zawadzka w modnej bluzie za 130 zł! To projekt polskiej marki

27.08.2019 12:02

Prezenterka postawiła tym razem na stylizację, w której główną rolę gra bluza polskiej marki. To hit sezonu!

Marcelina Zawadzka
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka nie może narzekać na brak popularności. Miss Polonia 2011 od jakiegoś czasu prowadzi program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie", ale bierze też udział w licznych kampaniach reklamowych.

Gwiazda chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała na Instagramie zdjęcie znad Wisły, na którym widać jej modną stylizację z projektami polskiej marki w roli głównej.

Marcelina Zawadzka w bluzie Aloha From Deer

Gwiazda korzysta z uroków wakacji - łączy pracę z wyjazdami w bajkowe miejsca. Ale nie zapomina też o znajomych, z którymi spędza czas np. na plaży nad Wisłą. Zdjęcie z jednego z takich wieczornych wyjść zamieściła w sieci.

Marcelina pozuje na nim w kolorowej bluzie w jesienny motyw. Okazuje się, że jest to projekt polskiej marki Aloha From Deer. Teraz produkt ten można kupić na wyprzedaży za ok. 130 zł.

Taka bluza idealnie sprawdza się w przypadku letnich, chłodniejszych wieczorów, ale spełni też swoją rolę jesienią czy zimą!

Jak wam się podoba taki projekt?

loader

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.