Zamknij

Marcelina Zawadzka w modnej bluzie za 130 zł! To projekt polskiej marki

27.08.2019 12:02
Marcelina Zawadzka
fot. instagram.com/marcelina_zawadzka

Prezenterka postawiła tym razem na stylizację, w której główną rolę gra bluza polskiej marki. To hit sezonu!

Marcelina Zawadzka nie może narzekać na brak popularności. Miss Polonia 2011 od jakiegoś czasu prowadzi program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie", ale bierze też udział w licznych kampaniach reklamowych.

Gwiazda chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała na Instagramie zdjęcie znad Wisły, na którym widać jej modną stylizację z projektami polskiej marki w roli głównej.

Marcelina Zawadzka w bluzie Aloha From Deer

Gwiazda korzysta z uroków wakacji - łączy pracę z wyjazdami w bajkowe miejsca. Ale nie zapomina też o znajomych, z którymi spędza czas np. na plaży nad Wisłą. Zdjęcie z jednego z takich wieczornych wyjść zamieściła w sieci.

Marcelina pozuje na nim w kolorowej bluzie w jesienny motyw. Okazuje się, że jest to projekt polskiej marki Aloha From Deer. Teraz produkt ten można kupić na wyprzedaży za ok. 130 zł.

Taka bluza idealnie sprawdza się w przypadku letnich, chłodniejszych wieczorów, ale spełni też swoją rolę jesienią czy zimą!

Jak wam się podoba taki projekt?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.