Zamknij

Małgorzata Socha w najmodniejszych butach tego sezonu!

16.01.2020 12:43
małgorzata socha
fot. Instagram @malgosia_socha

Małgorzata Socha postanowiła zaprezentować na swoim instagramowym koncie zdjęcie modnej stylizacji. Okazuje się, że postawiła ona na buty bardzo popularnej i modnej marki. Sprawdźcie sami!

Małgorzata Socha to jedna z tych aktorek, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Popularna 39-latka zagrała w wielu serialach oraz filmach, które okazały się wielkim sukcesem.

Socha prowadzi również konto na instagramie, gdzie zgromadziła bardzo dużą liczbę obserwujących.

Małgorzata Socha w butach marki Moon Boot

39-latka bardzo często wybiera modne ubrania i dodatki. Niedawno na swoim instagramowym koncie pokazała się w śniegowcach Moon Boot. To włoska marka stworzona przez Giancarlo Zanatta na początku lat siedemdziesiątych. Inspiracją do stworzenia brandu było lądowanie Neila Armstronga na Księżycu w 1969 roku oraz jego księżycowe buty. Projektanci marki dbają, aby forma śniegowca była jak najbardziej charakterystyczna i przykuwała wzrok. Wszystkie buty marki charakteryzują się futurystycznym szykiem oraz grubą podeszwą, która bardzo dobrze izoluje i chroni przed chłodem. Śniegowce aktorki można zakupić w oryginalnym sklepie Moon Boot za około 960 złotych.

Screenshot_2020-01-16 MOON BOOT FAR SIDE LOW SHEARLING - Moon Boot The Original - en - Rzeczpospolita Polska
fot. materiały moonboot.com

Lubisz obserwować gwiazdy w sieci?

Zobacz także: Aneta Zając w spódnicy z Zary. Ten fason kosztuje tylko 109 złotych!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?