Zamknij

Małgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubrań. Tak wyglądają pierwsze projekty Mrs. Drama

25.02.2021 10:19
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda pochwaliła się w sieci swoim kolejnym pomysłem. Tym razem "Perfekcyjna Pani Domu" postanowiła stworzyć firmę odzieżową. Wiemy, jak wyglądają jej pierwsze projekty i jakie mają ceny.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bizneswoman z prawdziwego zdarzenia. 42-latka wykorzystuje swoje 5 minut sławy i realizuje kolejne pomysły, które sprawiają, że fani szybko o niej nie zapomną. Gwiazda występuje w licznych programach telewizyjnych, zagrała w filmie Patryka Vegi i ma własny catering.

Teraz do grona tych sukcesów może zaliczyć jeszcze jeden. Rozenek-Majdan ogłosiła bowiem, że stworzyła własną markę modową o nazwie Mrs. Drama! W mediach społecznościowych zaprezentowała już swoje pierwsze produkty i przy okazji zdradziła ich cenę.

Mrs. Drama - Małgorzaty Rozenek-Majdan stworzyła markę odzieżową

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio w sieci serię wpisów, w których pochwaliła się nowym przedsięwzięciem. Okazuje się, ze gwiazda do repertuaru swoich pomysłów dołączyła własną markę modową. Firma nazywa się Mrs. Drama i w internecie znajdziemy już pierwsze zdjęcia jej produktów.

Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki - czytamy na stronie marki Rozenek-Majdan.

W asortymencie Mrs. Drama znajdują się przede wszystkim rzeczy szyte w Polsce i wykonane ze szlachetnych materiałów. Charakteryzują się one ponadczasowością i tym, że są bardzo kobiece. Oferta obejmuje zarówno rzeczy casualowe, jak i nieco bardziej eleganckie.

W sklepie Małgorzaty Rozenek-Majdan znajdziemy oversize'owe bluzy (329 zł), marynarki (499 zł), dzianinowe komplety (649 zł), klasyczne t-shirty (119-129 zł) czy wygodne legginsy (179 zł). Ceny nie należą do najniższych, ale rzeczywiście rzeczy Mrs. Drama są uniwersalne i da się z nich stworzyć liczne zestawy.

Jak wam się podobają projekty gwiazdy?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!