Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała się w niedrogim garniturze z H&M!

29.04.2019 13:27

Wciąż możecie go mieć!

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek regularnie pokazuje na Instagramie swoje nowe zdobycze z wiosenno-letnich kolekcji. Na Instagramie gwiazda miksuje ubrania z sieciówek z propozycjami od projektantów, którymi inspirują się jej fanki. Ostatnio Perfekcyjna pochwaliła się stylowym garniturem, który znajdziecie w H&M.

Małgorzata Rozenek w garniturze z sieciówki

Małgorzata Rozenek przez wiele Polek uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Jej profil na Instagramie stał się dla nich kopalnią modowych inspiracji. Ostatnio największe wrażenie na obserwatorkach Małgorzaty zrobił jej garnitur w biało-brązowe pasy. Dwurzędowa marynarka i spodnie z wysokim stanem łącznie kosztują 260 zł i wciąż są dostępne w pełnej rozmiarówce na stronie sklepu.

Tego typu komplety najlepiej współgrają z białym t-shirtem i butami na szpilce, które optycznie wydłużą i wysmuklą sylwetkę. Jeżeli jesteście w trakcie kompletowania wiosennej garderoby, zainspirujcie się stylizacją Rozenek. Pasiasty garnitur doskonale sprawdzi się w pracy!

Fotografia: hm.com

 

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.