Zamknij

Małgorzata Rozenek stworzyła kolekcję pościeli i akcesoriów dla dzieci!

22.03.2019 14:00
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram.com/m_rozenek

Ceny zaczynają się od 35 zł!

Każdy projekt, w którym weźmie udział Małgorzata Rozenek, staje się ogromnym sukcesem. Nie powinno więc dziwić nas, że znane marki tak bardzo zabiegają o współpracę z nią.

Ostatnio Perfekcyjna Pani Domu postanowiła sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Stworzyła kolekcję pościeli i akcesoriów dla dzieci we współpracy z marką La Millou. Zobaczcie efekty jej pracy.

Kolekcja Małgorzaty Rozenek dla La Millou

Małgorzata Rozenek regularnie bierze udział w nowych projektach popularnych marek. Udział w kampaniach reklamowych, pokazywanie się na imprezach medialnych czy promocja produktów na Instagramie to tylko niektóre spośród jej dodatkowych źródeł zarobku. Teraz Rozenek zdecydowała się na kolejny krok - zaprojektowała kolekcję pościeli, zabawek i akcesoriów dla dzieci, dostępnych na stronie internetowej marki La Millou.

Produkty zostały ozdobione kwiatowym wzorem idealnie nawiązującym do wiosennego klimatu.

Kolekcja Lady Peony to powiew świeżości i delikatności nadchodzącej wiosny. Dominującym kolorem tego wzoru jest pastelowy róż, przełamany bielą oraz głębokim odcieniem zieleni. Motywy przewodnie to peonie, ulubione kwiaty Małgorzaty Rozenek-Majdan, liście i urzekająca biała papuga - czytamy na stronie internetowej marki La Millou.

Jak oceniacie efekty pracy Małgorzaty Rozenek dla La Millou? Przypomnijmy, że wcześniej z tym samym brandem współpracowała m.in. Anna Mucha.

kocyk_niemowlaka_la_millou_minky_powder_pink_lady_peony_(2)
fot. lamillou.com
prześcieradło_la_millou_lady_white_peony
fot. lamillou.com
angel's_wings_la_millou_velvet_rafaello_lady_peony
fot. lamillou.com

 

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!