Zamknij

Magda Mołek w bluzie polskiej marki! Gwiazdy ją uwielbiają

29.07.2019 14:14
Magda Mołek
fot. instagram.com/magda_molek

Dziennikarka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje w causalowym stroju. Spójrzcie na jej piękną bluzę!

Magda Mołek to dziennikarka, która odnosi w Polsce wiele sukcesów. Do niedawna była jedną z prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN", lecz zrezygnowała z tej funkcji. Ponadto przeprowadza też ciekawe wywiady ze znanymi postaciami w ramach autorskiego programu "W roli głównej".

Magda jest inspiracją dla wielu kobiet również ze względu na przemyślane stylizacje. Bluza, którą ostatnio założyła, z pewnością przypadnie wam do gustu.

Magda Mołek w bluzie PLNY LALA

Magda Mołek to prawdziwa ikona stylu. Dziennikarka uwielbia trendy i zabawę nimi. W studiu "Dzień Dobry TVN" najczęściej mogliśmy oglądać ją w kobiecych sukienkach, oryginalnych kombinezonach albo najmodniejszych spódnicach o długości midi. 

Na co dzień Mołek stawia na niego inne stylizacje. I choć najczęściej są one casualowe, zdarza jej się sięgnąć po elementy sportowe i wygodne. Tak jak zrobiła to ostatnio. Mołek wrzuciła do sieci zdjęcie w bluzie polskiej marki. To projekt PLNY LALA - firmy, którą kochają polskie gwiazdy. I choć model Magdy Mołek nie jest już dostępny, wciąż można kupić inne bluzy z kolekcji nazwanej "KISS".

Jak wam się podoba Mołek w takim wydaniu?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.