Zamknij

Maciej Zień zaprezentował kolekcję Sweet Dreams. To bardzo udany powrót

Dorota Iglikowska
20.09.2016 10:14
Maciej Zień Sweet Dreams
fot. East News

Projektant nową linią ubrań ma szansę odciąć się od trudnej przeszłości i zacząć wszystko od nowa. 

Maciej Zień pokazał nową kolekcję Sweet Dreams i wygląda na to, że to udany powrót do branży modowej. Ostatnie miesiące dla projektanta nie należały do najłatwiejszych, ale tym pokazem ma szansę odciąć się od złej passy (i prasy) raz na zawsze. 

Pokaz odbył się w warszawskim klubie "Niebo". Wśród zaproszonych znalazło się wiele wiernych klientek projektanta, między innymi Aneta Kręglicka, która nie kryła wzruszenia. Co ciekawe, przyszli też projektanci Łukasz Jemioł i Tomasz Ossoliński. Wsparcie kolegów z branży w tak ważnym dniu wydaje się być nieocenione. Zwłaszcza, że w Polsce osoby ze świata mody rzadko kiedy tak otwarcie kibicują sobie nawzajem. 

Sztuka, czyli moda

Jednak ostatecznie i tak punktem kulminacyjnym była zaprezentowana kolekcja, które były utrzymane w charakterystycznym dla Macieja Zienia stylu - zmysłowe, seksowne, a momentami wręcz bajkowe. Nie zabrakło misternych haftów, ozdobnych kamieni, co oczywiście sprawia, że ubrania nie należą do najtańszych, ale za to są prawdziwie luksusowe i wyjątkowe. Na pewno niejedna gwiazda pojawi się w takiej kreacji na czerwonym dywanie. 

Trzeba pamiętać, że projektant z czasem przygotowuje tańsze serie, które będą utrzymane w charakterze kolekcji. Te ubrania będą dostępne w butikach multibrendowych w Poznaniu i Warszawie, natomiast na te zaprezentowane na pokazie, należy składać indywidualne zamówienie.

Zobacz kolekcję Macieja Zienia Sweet Dreams