Zamknij

Ma 63 lata i została gwiazdą Instagrama. Internauci pokochali jej styl retro!

23.10.2020 13:51
Modna seniorka
fot. Shutterstock

Niki Redcliffe od 4 lat prowadzi na Instagramie konto, które obserwuje już ponad 35 tys. osób. Kobieta pokazuje tutaj swoje stylizacje retro. Ma niesamowity styl i klasę!

Nigdy nie jest za późno, aby zyskać popularność w internecie. Dowodzi tego m.in. Nikki Redcliffe. 63-letnia Brytyjka, która na co dzień mieszka w Brighton, uwielbia modę vintage. Jej stylizacje są przemyślane, dopracowane i wyglądają po prostu świetnie. A ona chwali się nimi w sieci!

Konto Nikki obserwuje na Instagramie już ponad 35 tysięcy osób i wygląda na to, że wciąż ich przybywa! Wszyscy są bowiem ciekawi, jak w dobie szybkich trendów i nowoczesności, wyglądają tak wyszukane stylizacje.

Ma 63 lata i została gwiazdą Instagrama. Internauci pokochali jej styl retro!

Niki Redcliffe od kilku lat robi na Instagramie furorę. 63-latka założyła tu konto w 2016 roku i od tamtej pory regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia prezentujące jej stylizacje retro. I choć od zawsze kochała modę, nie zawsze miała odwagę, aby zaprezentować swój styl światu.

Zawsze miałam obsesję na punkcie ubrań i mody, nawet jako małe dziecko. Jako nastolatka wydawałam każdy grosz na garderobę i nadal uważam swoją weekendową pracę w Bibie za najlepszą, jaką kiedykolwiek miałam - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail".

Kobieta zawsze ubierała się dobrze, ale dopiero po skończeniu 50 lat porzuciła śledzenie trendów i skupiła się na tym, co pociąga ją najbardziej - czyli stylu vintage. Nikki zaczęła jeździć na pchle targi, na których potrafiła upolować prawdziwe perełki. Zaglądała też do secondhandów.

Kiedyś Redcliffe nie była pewna tego, jak wygląda i jako młoda kobieta rozważała nawet operacje plastyczne! Dzisiaj jednak jest już w pełni świadoma swoich zalet i lubi je eksponować.

Jestem teraz szczęśliwsza niż w jakimkolwiek innym momencie życia. Kiedy miała 20 i 30 lat, dostrzegałam w życiu wiele zalet - np. to, że zostałam mamą - ale nie chciałabym przechodzić przez tamten okres ponownie. Nie żałuję, że tamten czas przeminął  jestem podekscytowana tym, co mnie czeka - dodała w rozmowie z tabloidem.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć konta Nikki na Instagramie, poniżej mamy dla was kilka jej stylizacji.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!