Zamknij
Jennifer Lopez na MET Gala 2021
  • Timothee Chalamet na MET Gala 2021
  • Kristen Stewart na MET Gala 2021
  • Jennifer Lopez na MET Gala 2021
  • 14 Zobacz
fot. EDUARDO MUNOZ ALVAREZ

Za nami MET Gala 2021. Wielkie modowe wydarzenie w tym roku przełożone zostało z maja na wrzesień, ale zmiana terminu nie przeszkodziła gwiazdom w przybyciu na imprezę i zaprezentowaniu oryginalnych stylizacji. Na słynnych schodach w nowojorskim Metropolitan Museum of Art pojawiły się m.in. Rihanna i ASAP Rocky, Hailey i Justin Bieberowie, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, a także wiele innych. Która z gwiazd wybrała na tę okazję najodważniejszy strój i która wyglądała najlepiej? Zobaczcie.

13 września w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku odbyła się największa coroczna impreza świata mody - MET Gala 2021. Pierwotnie wydarzenie zaplanowane było standardowo na początek maja, ale ze względu na pandemię koronawirusa trzeba było je przenieść.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji uroczystości był amerykański styl. I właśnie ten motyw miał dominować wśród stylizacji gwiazd, które wybrały się tej nocy na czerwony dywan jednego z najpopularniejszych muzeów na świecie. Warto dodać, że samej gali towarzyszył również wernisaż nowej wystawy Costume Institute pt. "In America: A Lexicon of Fashion". Fani sztuki będą mogli oglądać ją już od 18 września.

MET Gala 2021. Gwiazdy zaszalały ze stylizacjami

Na MET Gala 2021 nie mogło zabraknąć największych gwiazd światowego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że podczas imprezy mogliśmy podziwiać słynne pary - Hailey i Justina Bieberów, Camilę Cabello wraz z Shawnem Mendesem czy Jennifer Lopez, do której już w trakcie trwania wydarzenia dołączył Ben Affleck.

Na imprezie pojawili się także: Kit Harrington wraz z żoną Rose Leslie, piękna modelka Kaia Gerber, świeżo zaręczona Kate Hudson, Sharon Stone, Meghan Fox, Emily Blunt, Sienna Miller czy znana z serialu "Riverdale" Lili Reinhart.

Kultowa gala co roku jest także okazją do zaprezentowania najśmielszych modowych fantazji, dlatego też wiele gwiazd postawiło na odważne i ekstrawaganckie stroje. Zoe Kravitz odsłoniła smukłe ciało za pomocą całkowicie prześwitującej sukni, Iman postawiła na ogromną złotą kreację z piórami autorstwa Harissa Reeda, a Maisie Williams w oryginalnym makijażu ciężko było rozpoznać.

Kto jeszcze pojawił się na tegorocznej MET Gala 2021 i zachwycił swoim strojem? Więcej informacji znajdziecie w naszej galerii.