Zamknij

Sukienka Lewandowskiej robi furorę w sieci! Zobaczcie, jak podkreśla pupę trenerki

09.10.2018 09:50

Ania Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w seksownej, kobiecej sukience, podkreślającej jej krągłości. Wiemy, gdzie ją kupiła!

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska inspiruje wiele Polek. Trenerka zaraża je zdrowym stylem życia i namawia do tego, aby zabrały się za aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę. Żona Roberta Lewandowskiego najczęściej pokazuje się w sportowych stylizacjach. Zdarza jej się jednak założyć także coś bardzo kobiecego. Sukienka z ostatniego zdjęcia, jakie wrzuciła do sieci, robi furorę. A my wiemy, gdzie można ją kupić.

Ania Lewandowska w sukience polskiej marki

Ania Lewandowska na jesienny spacer wybrała obcisłą sukienkę o długości midi w kolorze cielistym. Trzeba przyznać, że to z jednej strony uniwersalny, ale z drugiej oryginalny wybór. Do sukienki dobrała wojskowe buty i pasującą, niewielką torebkę. Sukienka Lewandowskiej to projekt marki NUDYESS. Kosztuje ona 350 zł i można zamówić ją przez internet.

Żona Roberta Lewandowskiego pokazała sukienkę w pełnej krasie - na zdjęciach na Instagramie zalotnie wygina się przed obiektywem. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Ania! Do zjedzenia
Super forma Aniu i piękna stylizacja!
Booooska pupa

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

 

 

Które stylizacje Ani Lewandowskiej podobały wam się do tej pory najbardziej? My zapamiętaliśmy szczególnie tę z Balu TVN!