Zamknij

Zagrożone gatunki zwierząt na koszulkach Lacoste. Zastąpią znane logo z krokodylem

21.05.2019 07:54
Lacoste
fot. instagram.com/elle_belgie

Lacoste po raz kolejny oferuje klientom wyjątkową i limitowaną kolekcję kultowych koszulek polo. Tym raz zamiast logo krokodyla zobaczymy na t-shirtach rysunki zagrożonych gatunków zwierząt!

Znana marka, której koszulki polo noszą miliony na całym świecie, zamieniła kultowego krokodyla na wizerunki zagrożonych gatunków zwierząt. Wszystko w ramach projektu pod hasłem "Save Our Species"!

Lacoste Save Our Species

Lacoste już wiosną 2018 roku proponowało klientom podobne rozwiązanie. Lacoste "Save Our Species" to wyjątkowy projekt. Marka wyprodukowała koszulki z nadrukami zagrożonych gatunków zwierząt. Liczba sztuk z konkretnym nadrukiem odpowiada liczbie żyjących zwierząt z danego gatunku.

Każdy model dostępny jest w innym mieście na świecie. W londyńskim punkcie Lacoste Covent Garden znajdziemy t-shirty z logo przedstawiającym jemeńskiego nietoperza ogoniastego. Jeżeli chcecie kupić taką koszulkę, lepiej się pospieszcie. Na całym świecie jest dostępnych jedynie 150 sztuk tego modelu - dokładnie tyle nietoperzy ogoniastych przetrwało do tego momentu.

W Nowym Jorku możemy kupić "polówkę" z logo północno-atlantyckiego wieloryba. W sklepie dostępne są 444 sztuki. Z kolei w sklepie internetowym znajdziemy 1400 sztuk polo z logo mniszki hawajskiej.

Koszulki można kupić stacjonarnie i internetowo od 22 maja. I lepiej się pospieszyć, gdyż ich liczba jest naprawdę niewielka.

 

Ten pies uwielbia podróże. I dzięki temu też podbił Instagram! Koniecznie obejrzyjcie jego zdjęcia!